Univerzální vodotěsný dálkový ovladač Sony

AudioVideo |

Novinka Sony Rimotokomanda RM-PZ3SD přichází v pěti živých barevných kombinacích, odolá vodě a funguje na většinu současné domácí techniky.

Univerzální vodotěsný dálkový ovladač SonySpolečnost Sony v poslední době vydávala zejména konzervativněji laděné produkty, tedy vylepšené verze předchozích přehrávačů či televizí, což je také nakonec přesně to, co zákazníci většinou očekávají. Nicméně občas se Sony „rozšoupne“, což je případ nových univerzálních vodotěsných dálkových ovladačů Rimotokomanda RM-PZ3SD.

Ovladač s pozoruhodným označením bude nabízen v pěti barevných provedeních, z nichž i poměrně konzervativní bílá, stříbrná a černá jsou doplněny o výrazná barevná tlačítka, kdo chce něco méně obvyklého, může zvolit modrou či růžovou. Ovladače jsou malé a celá jejich plocha je vyplněna tlačítky, přičemž s RM-PZ3SD by měla jít ovládat celá řada audio a video přístrojů, uváděny jsou vedle Sony značky Panasonic, Toshiba, Hitachi, Mitsubishi, JVC, Sanyo, Aiwa, Sharp, Funai, NEC, Fujitsu, Pioneer a Philips.

Mezi hlavní vymoženosti ovladače patří vodotěsnost, což ocení hlavně lidé, kteří se chtějí na televizi dívat z vany, popřípadě vtipálci, co sousedům nenápadně z bazénu přepínají hudbu v hi-fi věži.

RM-PZ3SD si zatím od 10. září (september) užijí jen zákazníci v Japonsku za cenu přibližně 470 korun (~18 euro), zřejmě teprve podle úspěchu na domácím trhu Sony uvolní ovladač i pro zámoří.

Sony RM-PZ3SD

Sony RM-PZ3SD
Komentáře