Verbatim Bluetooth reproduktor pro mobil

AudioVideo |

Audio Cube společnosti Verbatim je překvapivě nápaditě řešený bluetooth reproduktor pro mobilní telefony.

Verbatim Bluetooth reproduktor pro mobilVerbatim je společnost známa především ekonomičtější, přesto spolehlivou výpočetní technikou a spotřební elektronikou. Nicméně nejednou se je její nabídce najdou i designově velmi zajímavé kousky, jedním takovým je i bezdrátový bluetooth reproduktor Audio Cube určený primárně pro mobilní telefony, ale spolupracující s jakýmikoli hudebními a video přehrávači či notebooky s bluetooth připojením, nicméně připojit ho lze prakticky k čemukoli i 3,5mm kabelem.

Hezký reproduktor má na sobě přímo ovládací tlačka pro základní funkce a i přes své malé rozměry a hmotnost by by měl vydávat hudbu s dostatečným výkonem pro velkou místnost. Protože jeho strany měří pouhých 7 cm, pohodlně se vejde do kapsy či do tašky, což je vhodné například pro výlety, kdy se sice chcete o zvuk podělit s přáteli, zároveň ale nechcete být okolí pro smích obvykle slabými a prskavými integrovanými reproduktory.

Verbatim Bluetooth Audio Cube má bezdrátový dosah 8 metrů a jakmile jej připojíte ke svému Bluetooth zařízení, stačí už jen stisknout příslušné tlačítko pro přehrávání hudby. Součástí balení je také konvenční stereo audio kabel (3,5mm), který umožňuje připojení Bluetooth Audio Cube i k zařízení nepodporující bluetooth a použít jej jako standardní stereo reproduktor. Jeho maximální výkon jsou 3 watty, disponuje frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a o napájení se starají čtyři AA baterie.

Bluetooth Audio Cube je k dostání za doporučenou cenu 780 korun (~30 euro).

Verbatim Bluetooth Audio Cube

Verbatim Bluetooth Audio Cube
Komentáře