Verbatim MediaStation HD DVR

AudioVideo |

MediaStation HD DVR je multimediální pevný disk, který přehrává a nahrává obsah přímo z TV, kabelového/satelitního set-top boxu i DVD nebo VHS přehrávačů.

Verbatim MediaStation HD DVRDíky zabudovanému DVB-T přijímači digitálního pozemního TV vysílání a nahrávacím schopnostem umí Verbatim MediaStation zaznamenat obsah přímo z televize, DVD nebo VHS přehrávače. Primárním úložným médiem je disk o velikosti až 1 TB, dále lze zaznamenávat obsah na paměťovou kartu anebo naopak z ní (SD, SDHC a Memory Stick), totéž platí v případě USB disku a externího pevného disku.

Elektronický programový průvodce (EPG) pomůže nastavit nahrávání, zatímco oblíbené televizní pořady si s funkcí Time Shift můžete kdykoli pozastavit a přetočit zpět. Tlačítka „One Touch“ na předním panelu slouží k rychlému a snadnému nahrávání pořadů a kopírování fotografií na pevný disk MediaStation.

MediaStation HD DVR přehrává na TV uložený obsah v high-definition kvalitě formát 1080i) a v témže rozlišení zobrazuje také HD JPEG fotografie. Filmy s původní kvalitou Standard Definition jsou přehrávány rovněž v 1080i.

Některé modely podporují bezdrátové připojení Wi-Fi, takže jej snadno připojíte ke své domácí síti. Je proto ideálním společníkem NAS disku, na který si můžete uložit veškerý multimediální obsah.

MediaStation HD DVR obsahuje také software Nero Move It Essentials, který se stará o automatickou konverzi a přenos souborů z jednoho zařízení na jiné, což umožňuje jejich okamžité přehrávání.

1TB MediaStation HD DVR je k dostání v obchodech za 8000 korun a 500GB verze za 6529 korun. 1TB bezdrátový model pořídíte za 8400 korun a 500GB za 6900 korun.

Verbatim MediaStation HD DVR
Komentáře