Android nebo iOS? Je to jedno, dokovací reproduktor od LG zvládne vše

AudioVideo |

Na majitele chytrých zařízení bez výjimky cílí dokovací reproduktor ND5520 od LG. Ať už máte iPad, iPhone nebo tablet či smartphone s operačním systémem Android, budete si moci během krátké chvíle pustit muziku v lepší kvalitě, než vám nabízí jakákoliv přenosná zařízení.

Android nebo iOS? Je to jedno, dokovací reproduktor od LG zvládne všeČlověk, který by při prvním pohledu na ND5520 neočekával obzvláště úchvatný zvuk, bude překvapen. Navzdory své velikosti totiž tento dokovací reproduktor nabízí vyvážený a nelimitovaný zážitek bez jediné chybičky.  Jak u LG bývá zvykem, ND5520 splňuje také nejpřísnější estetická kritéria. Jemný a nenápadný design umožňuje je, umístit reproduktor na jakékoliv viditelné místo v obývacím pokoji.
Výrobek je určen nejen majitelům chytrých pomocníků (tabletů či smartphonů), přehrajete si s jeho pomocí i hudbu z USB nosiče (musíte ji mít uloženou v jednom ze dvou podporovaných formátů MP3 nebo WMA), a poslechnout si můžete i vaši oblíbenou rádiovou stanici na FM frekvenci. Samozřejmostí je i analogový vstup line-in.
LG ND5520Dokovací reproduktor si snadno poradí se zařízeními od firmy Apple, s iPhonem i s iPadem, navíc díky funkci Dual Docking můžete mít připojené klidně oba tyto přístroje dohromady, přehrávat si z nich muziku a zároveň je dobíjet.
Ochuzeni nezůstanou ani majitelé smartphonů, kteří mají ve svých miláčcích operační systém s robotem v logu. Zařízení s Androidem stačí připojit přes bluetooth a přehrajete veškerou hudbu z pamětí vašich smartphonů a tabletů.
Pohodlí, jednoduchost a rychlost! To jsou hlavní faktory, který vás poženou ke koupi dokovacího reproduktoru. Ať už sedíte v obývacím pokoji a chcete svou drahou polovičku překvapit příjemnou hudbou, nebo ležíte, nemůžete usnout a potřebujete nějakou uklidňující melodii, ND5520 vám v tom pomůže.
Tento produkt můžete koupit u každého dobrého elektro prodejce.
Úvodní foto: LGKomentáře