Belkin na veletrhu IFA: ovládání domácnosti smartphonem a další podzimní novinky

AudioVideo |

Společnost Belkin v rámci veletrhu IFA 2012 v Berlíně představí řadu WeMo pro ovládání domácnosti přes mobilní aplikaci, dvoupásmové routery s podporou standardu 802.11ac nebo zařízení Belkin@TV plus, s kterým nikdy nepřijdete o svůj oblíbený seriál nebo sportovní přenos.

Belkin na veletrhu IFA: ovládání domácnosti smartphonem a další podzimní novinkyNávštěvníci veletrhu IFA si od 31. srpna do 5. září budou na ploše 180m2 moci vyzkoušet nejen nejnovější příslušenství ke smartphonům, tabletům či ultrabookům z produkce společnosti Belkin, kterou naleznou na stánku číslo 204 v hale 9.

 

Mezi produkty, které budou v Evropě na veletrhu IFA debutovat, patří:

Automatizace domácnosti Belkin WeMo, která umožní ovládat domácí zařízení, jako jsou topná tělesa, lampy a kuchyňské spotřebiče přes aplikaci ve vašem smartphonu. Řada WeMo obsahuje WeMo Switch, Switch + Sensor s pohybovým čidlem a dětskou chůvičku WeMo Baby Monitor, jež na dálku pohlídá vaše dítě z libovolného iOS zařízení (v5 nebo vyšší).

Belkin Thunderbolt Express Dock je prvním dokovacím řešením této značky, které mohou využívat uživatelé počítačů PC i Mac. Stanice nabízí okamžitý přístup až k devíti periferiím, díky čemuž zprostředkuje snadný přechod ze stolního počítače k mobilnímu zařízení. Nejnovější verze doku nabízí tři porty USB 3.0, eSata a Thunderbolt.

Belkin @TV Plus – novinka v sérii zábavních zařízení Belkin. Funguje přes Wi-Fi/3G když jste na cestách a přes Wi-Fi síť, když jste doma. Umožnuje sledovat živé i nahrané televizní vysílání z vašeho domova na mobilním zařízení.

Nová řada bezdrátových routerů Belkin AC+ s podporou standardu 802.11ac, gigabitovými LAN porty a schopností provozu v obou frekvenčních pásmech 2,4 GHz a 5 GHz.

Zdroj: TZ BelkinÚvodní foto: BelkinKomentáře