Dohoda SES Astra s Telekom Srbija

AudioVideo |

Astra podepsala dohodu s Telekom Serbija, ten je jejím důležitým obchodním partnerem pro služby Direct-to-Home na 19,2º východně.

Dohoda SES Astra s Telekom SrbijaSpolečnost SES Astra, součást satelitní společnosti SES, oznámila, že podepsala smlouvu o pronájmu se společností Telekom Srbija pro Direct-to-Home vysílání srbských veřejnoprávních stanic RTS Sat a rozhlasové Radio Beograd v Srbsku. Stanice budou vysílat zdarma přes satelit SES Astra na orbitální pozici 19,2 stupně východně, a to od 1. června 2011. Telekom Srbija je důležitým obchodním partnerem na této pozici v balkánské oblasti.

Ferdinand Kayser, výkonný obchodní ředitel SES, k tomu řekl: „Jsme rádi, že se povedlo podepsat tuto smlouvu o pronájmu s Telekom Srbija. Znamená to průlom v naší strategii týkající se pozice 19,2 stupně východně, která se stává novou orbitální pozicí pro příjem Direct-to-Home v balkánské oblasti. Díky stanicím RTS Sat a Radio Beograd jsme nyní přidali atraktivní nabídku k ostatnímu portfoliu na 19,2 stupňů východně, což pomůže našemu dalšímu růstu a dosahu v této dynamické oblasti.“
Komentáře