Full HD kamera Genius G-Shot HD580T

AudioVideo |

Genius G-Shot HD580T je příruční Full HD kamera s 5Mpix senzorem, dotykovým ovládáním a přisvětlením.

Full HD kamera Genius G-Shot HD580TGenius představil cestovní videokameru G-Shot HD580T s dotykovým třípalcovým displejem. O samotný záznam videa ve Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu se stará CMOS senzor s fyzickým rozlišením 5 Mpix. Kameru lze použít i jako digitální fotoaparát nebo hlasový záznamník, a to zejména na cestách, kdy není pohodlné nosit větší HD kameru.
Tato duální kamera zvládne nahrávat videa a zároveň pořizovat fotky. Při přehrávání videa je možné převést video obsah na statický obraz a při statických záběrech zase využít softwarovou interpolaci, která zajistí rozlišení fotografií až 16 Mpx (to ovšem není doporučeno, lépe se držet fyzického rozlišení senzoru).

Zařízení disponuje čtyřnásobným digitálním zoomem pro přiblížení objektů, optický zoom naneštěstí chybí. Pro natáčení a focení v tmavém prostředí je kamera vybavena bleskem a LED osvětlením. Z dalších funkcí výrobce vypíchnul kompenzaci podsvětlení a detekci pohybu. Kamera má malou vestavěnou flash paměť s kapacitou 32 MB, která se ale dá následně rozšířit pomocí SD nebo SDHC karty až na 32 GB.

Videonahrávky pak lze přenést do počítače prostřednictvím USB konektoru nebo je rovnou sledovat na Full HD televizoru díky přítomnosti HDMI výstupu. Kamera také nabízí zpomalení přehrávání pořízených videí v rozmezí 1/2x~1/16x. V balení kromě nabíječky uživatelé najdou pevné pouzdro, HDMI kabel pro připojení k HD televizoru, USB kabel a RCA kabel.

Novinka se prodává za doporučenou cenu 3200 Kč s DPH.

 

Senzor

5 Mpx CMOS

Čočky

Automatické ostření, F: 7,1 mm

LCD displej

3“ LCD dotykový

Rozlišení obrazu

16 MP/8MP/5MP/3MP

Rozlišení videa

WEB, WVGA, 720P, Full HD (1920x1080p, 30 snímků za sekundu)

Formáty souborů

Fotografie JPEG, videa MOV (H.264)

Vestavěná paměť

32 MB, rozšiřitelná přes SD/SDHC slot na 32 GB

Rozhraní (HDTV)

HDMI kabel

Typ akumulátoru

Li-ion nebo dvě AA baterie

Hmotnost

224 g

Rozměry

110 x 58 x 50 mm

 

Genius G-Shot HD580T

Genius G-Shot HD580T
Komentáře