GoPro představil novou outdoorovou kameru HD Hero 2

AudioVideo |

Společnost GoPro představila novou řadu HD outdoorových kamer s názvem Hero2, které uživatelům umožní zachytit zajímavé momenty třeba na jízdním kole.

GoPro představil novou outdoorovou kameru HD Hero 2HD Hero 2 je oproti svému předchůdci HD Hero z roku 2009 dvakrát tak výkonný. Nová "helmová" kamera slibuje, že umožní zachytit 1080p video v poměru 16:9 ve třech úhlech - úzkém (90 stupňů), středním (127 stupňů) a širokém (170 stupňů). Navíc dokáže vyfotit až deset 11Mpx snímků za sekundu. Kamera je opatřena mini-HDMI portem, USB, slotem na SD kartu a HERO porty, které umožňují sdílet pořízené video.

GoPro WiFi BacPac (dostupný v zimě) pak bude umět zprostředkovat přímý přenos obrazu a kontrolu kamery na dálku. A to nejlepší na závěr: HD Hero 2 nabídne zjednodušené, velmi příjemné uživatelské rozhraní, o kterém u původního HD Hero nemohla být řeč. HD Hero 2 se prodává ve třech provedeních: univerzálním pro outdoor, na motorky a na surfy. Všechny stojí 300 dolarů - cena původní helmy Hero byla snížena na 200 dolarů. GoPro ke svým helmám nabízí i široké spektrum příslušenství jako LCD Backpac nebo 3D Hero Systém.

Související články
Komentáře