Jabra má ve svém portfoliu i sluchátka pro sportovce

AudioVideo |

Jabra uvedla novinky v podobě sluchátek určených pro trénink, která jsou doplněna speciální aplikací pro Android a iOS.

Jabra má ve svém portfoliu i sluchátka pro sportovceK novinkám se řadí především bezdrátová sluchátka Jabra Sport Pulse Wireless, která zvládají párování se smartphony a dalšími zařízeními pomocí technologie NFC. K jejich specialitám patří integrovaný monitor tepové frekvence. Jde o kolasické pecky, které jsou testovány dle armádních standardů USA a disponují certifikací IP55, jsou tedy odolné proti pádu a byly otestovány i proti teplotním a vlhkostním extrémům. Sluchátka umí bezdrátový zvuk Dolby, na jedno nabití zvládají až pět hodin hovoru či hudby a jejich pohotovostní doba činí 10 hodin.

Jabra Sport RoxDalším modelem sportovní řady jsou sluchátka Jabra Sport Rox, která taktéž podporují technologii NFC a zvuk Dolby. Jedná se o magnetická pecková sluchátka, jejichž design je uzpůsoben tak, aby dobře držela v uších. Stejně jako model Pulse Wireless, i Rox je testován odolnostními testy podle standardů americké armády. K dalším vlastnostem patří možnost ovládání hovorů a hudby přímo ze sluchátek, výdrž baterie 5,5 hodiny na jedno nabití a pohotovostní doba 18 dní.

Obě zařízení jsou doplněna o možnost spárování s aplikací Jabra Sport Life, která je komplexním tréninkovým řešením pro platformy Android a iOS. Stáhnout ji lze na Apple Appstore či Google Play.

Zdroj: TZ JabraÚvodní foto: JabraKomentáře