Je libo mobilní televizi? Samsung vám to umožní

AudioVideo |

Služba Second TV od společnosti Samsung je způsob, jak sledovat televizi na mobilním zařízení, třeba na smartphonu nebo tabletu.

Je libo mobilní televizi? Samsung vám to umožníJste-li majitelem mobilního telefonu Samsung Galaxy SII či některého tabletu stejné značky, můžete teď sledovat televizi přímo na jeho displeji. Stačí jen stáhnout a nainstalovat bezplatnou aplikaci SmartView, kterou najdete na Android Marketu. Tato aplikace přes wi-fi síť propojí váš televizor Samsung s daným zařízením a pak už můžete sledovat váš oblíbený pořad třeba ve vaně nebo při vaření v kuchyni.

Navíc je mobilní televizor občas dobrým kompromisem, pokud se dva členové rodiny chtějí dívat ve stejnou chvíli na jiný obsah – na tabletu můžete sledovat třeba film z Blu-ray přehrávače a zároveň se někdo ve vedlejší místnosti může dívat na svůj oblíbený pořad v televizi. Samozřejmostí je pak duplikované přehrávání stejného pořadu v jednu chvíli.

Aplikace SmartView funguje pouze se smartphonem SII a tablety Samsung Galaxy Tab 7.7., 8.9 a 10.1. Vlastníte-li některý ze starších modelů, nezbyde vám než se spokojit s aplikací Samsung Remote, která ovšem funguje pouze jako dálkové ovládání.

A to nejlepší nakonec – pokud si zakoupíte televizi Samsung LED TV D7000 nebo D8000, obdržíte Samsung Galaxy SII a Samsung Tab 10.1 zdarma. Tato akce platí do 31.12. nebo do vyprodání zásob.
Komentáře