LCD HDTV Sharp LE430 s USB přehrávačem

AudioVideo |

Televize Sharp LE430 představují, díky svým velikostem, vhodnou volbu pro menší domácnosti, které nepotřebují supervelké a drahé modely.

LCD HDTV Sharp LE430 s USB přehrávačemSharp na veletrhu spotřební elektroniky CES 2011 představil řadu nových LCD televizí, mezi nimi i modely LE430. Nyní se jejich evropské verze, LE430E, dostávají i na náš trh.

Videa, hudba a soukromé fotografie – v průběhu let se v počítači nashromáždí obrovské objemy multimediálních dat, a zákazníci stále častěji hledají co nejjednodušší způsoby, jak převést rozmanitý multimediální obsah z počítače na televizní obrazovku. Nová řada LE430E LCD televizí Sharp AQUOS nabízí vhodné řešení: uživatelé nyní mohou používat své televize pro přehrání nejrůznějšího multimediálního obsah jako jsou videa, fotografie a hudbu ve vysoké kvalitě přes USB vstup.

"Řada LE430E vybavená LED podsvícením je k dispozici ve velikostech obrazovek 19 a 32 palců. Jejich design s tenkým rámem z nich dělá ideální volbu jako druhou či třetí televizi pro domácnost," říká Hanspeter Seiss, produktový manažer LCD televizí společnosti Sharp pro střední a východní Evropu.

Integrovaný multimediální přehrávač umožňuje sledovat na televizorech video a filmy z USB disků v DivX a DivX HD formátech a poslouchat hudbu v MP3.

Televizory Sharp Aquos LE430E integrují elektronického programového průvodce (EPG). S pomocí EPG mohou být zobrazeny právě běžící televizní programy i ty budoucí na následujících sedm dnů. Digitální programový průvodce poskytuje nejenom informace o začátku a době trvání programů, ale nabízí také jejich stručný obsah, který lze vyvolat jednoduchým stisknutím tlačítka.

LCD televizory jsou k dispozici s bílou zadní stěnou a bílým nebo černým podstavcem, což je dělá vizuálně zajímavé i ve vypnutém stavu. Kromě toho jsou televizory vybaveny LED podsvícením, rozlišením Full HD (22 ") nebo HD-ready panely (32" / 26 "/ 19"). Mohou přijímat televizní signál z pozemních vysílačů i pomocí kabelu (DVB-T a DVB-C) a nabízejí širokou škálou připojení (2x HDMI, 1x SCART, 1x USB a CI +).

Řada Sharp Aquos LE430E bude v obchodech dostupná od června 2011.

Sharp LC-32LE430E
Komentáře