LG Cinema 3D TV s pasivní technologií

AudioVideo |

LG rozšiřuje dostupnost svých 3D LCD televizorů, které využívají pasivní technologie bez blikání a nutnosti dobíjet baterie v brýlích.

LG Cinema 3D TV s pasivní technologiíLG pokračuje v představování technologie LG Cinema 3D. Tentokrát byla tato výjimečná technologie představena v exotickém Abu Dhabi, při příležitosti Ferrari World. Hlavní hvězdou akce se stala Megan Fox, hvězda filmové série Transformers. Nejen ona, ale i dalších 3500 hostů obdivovalo úžasné vlastnosti televizorů LG s technologií LG Cinema 3D.

LG Cinema 3D používá pasivní technologii polarizovaných skel v brýlích. Ty dokážou vyfiltrovat obraz určený pro konkrétní oko. Každé oko se pak dívá na jiný obraz, čímž vzniká prostorový vjem. Ostrý a bez blikání. Polarizační brýle váží pouhých 16 g. Navíc jsou pasivní, nikde se nenabíjí, nemůže se na nich nic pokazit. Další výhodou technologie je, že nepřicházíte o jas, jako v případě brýlí s aktivní závěrkou, které neustále zatemňují a odtemňují clonu v brýlích. Řadu uživatelů navíc z takového „poblikávání“ bolí hlava nebo oči. Nicméně každá technologie má něco a zatím není jasné, která nakonec převládne.

I Českem krajinou křižuje LG kamion, ve kterém si každý může vyzkoušet technologii LG Cinema 3D na vlastní oči. Kde bude kamion LG stavět, to můžete sledovat na oficiálních facebookovských stránkách společnosti LG na adrese http://www.facebook.com/lgecz.

pondělí -  13.červen PT Elektro Marie Majerové 2242 (OC MICHAL) Sokolov
úterý -  14.červen PLANEO Elektro Tábor Soběslavská 3045 (u Baumaxu) Tábor
středa -  15.červen PLANEO Příbram Žežická 600 (u Tesca) Příbram
čtvrtek -  16.červen ELEKTRO EURONICS, OSC Olomouc City Pražská 41 Olomouc
pátek - 17.červen U OBI - Okay Plumlovská 481 Prostějov

 

LG Cinema 3D TV
Komentáře