LG představuje FullHD kombinaci monitoru a TV

AudioVideo |

Nová FullHD série M62 z dílny jihokorejské firmy LG může dobře posloužit jak v prostorném obývacím pokoji, tak v kanceláři.

LG představuje FullHD kombinaci monitoru a TVSérie hybridů LG M62

Jihokorejský výrobce obrazovek LG přichází s novými modely hybridů počítačového monitoru a televize, které mají za cíl zaujmout široké spektrum zákazníků na elektrotechnickém trhu.

Série M62 obsahuje prozatím tři velikostní varianty: 22-palcové LG M2262D, 23-palcové M2362D a 27-palcové M2762D. Všechny zmíněné modely pak mohou nabídnout rychlost odezvy 5 ms, dynamický kontrast 50 000:1 a statický kontrast 1000:1. Navíc jsou tato hybridní zařízení vybavena technologií Auto Bright, která automaticky upravuje jas obrazovky podle okolních světelných podmínek, což šetří oči uživatele a zároveň reguluje spotřebu elektřiny.

Pro případ využití jako domácí TV je série LG M62 vybavena tunery DVB-T i DVB-C, dvěma HDMI a scart porty či výstupy VGA a DVI. Vestavěné reproduktory také zvládnout ledacos, ale pokud byste chtěli k televizi připojit svou vlastní aparaturu, jistě oceníte přítomnost optického i analogového audio výstupu. Samozřejmostí je u tohoto typu výrobku i možnost připojení USB disku a prohlížení obrázků přímo na obrazovce.

Všechny tři modely série M62 by se měly do evropských obchodů dostat na konci srpna. Jejich cena se bude pohybovat okolo 280 Euro (7150 CZK) v případě dvou menších modelů a 430 Euro (11 000 CZK) u 27-palcové varianty hybridního zařízení.
Komentáře