Loewe přináší barevné televizory Connect ID

AudioVideo |

Loewe představilo nový přírůstek do své rodiny televizorů Connect s názvem Connect ID, což je TV s 2160 rozdílnými designovými variacemi.

Loewe přináší barevné televizory Connect IDNěmecká společnost Loewe oficiálně představila nové televizory Connect ve velikostech úhlopříček od 32 do 46 palců. Řada Connect je již tradičně zaměřena na internet a nadstandardní funkce, Loewe se však nyní rozhodlo obohatit ji ještě volitelným designem. Uživatel si může vybrat z dvanácti odlišných barevných kombinací televizorů a třiceti odlišných provedení. Všechny televizory mají kromě zajímavého designu také integrovaný rekordér s 500GB pevným diskem nazvaným DR+. Centrálním bodem televizorů Connect ID je však, jak už jejich název napovídá, konektivita.

Díky Loewe MediaNet mohou uživatelé přistupovat k různým webovým službám nebo streamovat pořady z jednoho televizoru Loewe v domě na druhý. Problém není také například stopnout sledování televizní show v obývacím pokoji a pokračovat v jejím sledování v ložnici díky funkci "follow me". Všechno lze ovládat buďto za pomoci dálkového ovladače nebo aplikace pro iPad. Mezi další technické specifikace TV patří 200 Hz, aktivní 3D, Edge LED podsvícení a tunery DVB-T/C/S2. Varianty o 40 a 46 palcích mají také vylepšený zvukový systém. Nové televizory Loewe Connect ID se v Evropě začnou prodávat na přelomu května/června 2012.

Související články
Komentáře