Novinka od Logitechu umožňuje bezdrátový přenos zvuku

AudioVideo |

Tradiční výrobce reproduktorů a zvukových zařízení pro PC Logitech představil novinku – adaptér pro bezdrátový přenos zvuku pomocí technologie Bluetooth z prakticky jakéhokoliv zařízení na libovolné reproduktory. V obývacím pokoji tak ubudou další kabely.

Novinka od Logitechu umožňuje bezdrátový přenos zvukuCelý název adaptéru je poněkud kostrbatý – Logitech Wireless Speaker Adapter for Bluetooth Audio Devices. S jeho pomocí lze připojit externí reproduktory k jakémukoliv zařízení vybavenému technologií Bluetooth – ať už se jedná o notebook, smartphone, tablet či cokoliv jiného.

Výrobce garantuje kompatibilitu s reproduktory vlastní výroby (například s modely Z323, Z523, Z623, Z506 a Z906), nicméně adaptér by měl fungovat i se zařízeními, která už máte doma, a to i jiných značek.

Design zařízení je čistý a univerzální, tedy nenadchne ani neurazí; přístroj se hodí k jakémukoliv dosavadnímu vybavení interiéru. A pokud by se vám přece jen náhodou nehodil, lze ho jednoduše schovat třeba do skříňky s DVD přehrávačem. Je totiž skutečně malý. Z přední strany je jednoduchost provedení porušena pouze malou diodou pro signalizaci připojení, nahoře se nachází tlačítko one-touch pro započetí vyhledávání signálu Bluetooth a vzadu pak naleznete audio výstup pro připojení reproduktorů.

Doporučená koncová cena adaptéru je 749,- Kč; zařízení je v prodeji již v tuto chvíli.Úvodní foto: příloha tiskové zprávyKomentáře