Obří video kostka Sharp na ISE 2011

AudioVideo |

Sharp překvapí návštěvníky veletrhu ISE 2011 trojrozměrnou instalací z 64 HD monitorů.

Obří video kostka Sharp na ISE 2011Japonská elektrotechnická společnost na veletrhu ISE (Integrated Systems Europe) představí to nejlepší ze své techniky. ISE 2011 se koná v Amsterdamu od 1. do 3. února a bude tam k vidění modelová řada PN-V601 displejů se super tenkým rámečkem sestavena do mimořádné instalace: 64 monitorů o velikosti 60 palců poskládaných do obří video kostky Sharp vytvoří  skutečný trojrozměrný prostor. Dalšími taháky na stánku budou velká halová sportovní tabule složená z bezrámečkových monitorů, nový monitor PN-L601B s dotykovým displejem a prototyp 60“ monitoru s vysokým jasem.

„Díky jejich pouhých 6,5 milimetrů tenkým rámům nabízejí tyto 60-palcové LCD monitory optimální možnosti pro špičkové video instalace, které jsou opravdu neobyčejné. Díky jasu 700 cd/m2 a obrazovce s full LED podsvícením nabízejí displeje ostrý obraz s živými barvami. Mohou být instalovány jak na šířku, tak i na výšku," vysvětluje Peter Heins, produktový manažer pro profesionální monitory a projektory společnosti Sharp Electronics Europe. 'Naše displeje mohou být sestaveny jak do kostky, tak se také samozřejmě výborně hodí pro špičkové instalace do video stěn, kdy jsou požadavky na precizní, rychlý a oslnivý obraz.“

Dalším zajímavostí bude nová profesionální řada Sharp PN-L601B LCD monitorů s dotykovými displeji. Sharp slibuje, že díky plnému LED podsvícením obrazovek o velikosti 60“ zaručují monitory rovnoměrný jas po celé obrazovce a jako bonus nabízejí nízkou spotřebu energie. Mají zabudovaný jemný dotykový panel, který díky svým vestavěným infračerveným senzorům přesně reaguje na doteky prstů či pera, a zaručuje tak pohodlné ovládání. Uživatel může zobrazené obrázky a poznámky psané na dotykový panel uložit přímo do počítače pouhým stisknutím tlačítka. Při propojení s multifunkční jednotkou Sharp může být obsah obrazovky poslán na barevnou tiskárnu a být přímo vytištěn. „Díky svým novým funkcím je nový dotykový displej společnosti Sharp vhodným nástrojem pro mítinky, video konference, prezentace nebo interaktivní vzdělávací kurzy,“ dodává Peter Heins.

Sharp video kostka
Komentáře