Sony představilo nová sluchátka řady MA

AudioVideo |

Sony představilo novou řadu sluchátek s názvem MA, mezi kterými je i nová vlajková loď MDR-MA900, jež nabídne bohatý prostorový zvuk zabalený v elegantním designu.

Sony představilo nová sluchátka řady MASluchátka MDR-MA900 jsou velká, každé z nich má průměr 70mm. Sony u svých sluchátek vyzdvihuje především technologii Acoustic Bass Lens, která zdůrazňuje hluboké frekvence a úderné basy. MDR-MA900 mají také integrován kompenzátor odporu, který udržuje rovnoměrnou basovou odezvu. Sluchátka jsou vyrobena z lehkého hliníku a magnézia, tenký náhlavní pásek je pak pro komfort uživatele vybaven pružným polštářkem, jenž se přizpůsobuje tvaru hlavy.

Sluchátka MDR-MA500 nabídnout mechanismus, který umožňuje flexibilní uchycení na uchu a zajišťuje tak pohodlné používání při sledování filmů nebo hraní her. Výkonné neodymiové magnety (300 kJ/m3) se pak starají o hutné basy a čisté středové frekvence. Stejným flexibilním mechanismem jako MA500 jsou vybavena i sluchátka MA300.

Nejnižším modelem jsou sluchátka s označením MDR-MA100, jež obsahují měkké látkové ušníky. Model MDR-MA102TV nabízí stejné vlastnosti a parametry jako MA100, navíc má však extra dlouhou 5m šňůru s integrovaným ovladačem hlasitosti. To ocení zejména ti, kdo se dívají na televizi a nechtějí svými oblíbenými pořady rušit druhé.

Nová řada otevřených sluchátek Sony MA bude v Evropě k dostání od 1. května 2012. MDR-MA900 vyjdou na 7200 Kč, MA300 na 1200 Kč a MA100 na 720 Kč.

Související články
Komentáře