Sony představuje novou Full LED TV ve dvou velikostech

AudioVideo |

Společnost Sony představuje novou Full LED televizi HX955, která se chlubí štíhlým designem a velkým obrazem.

Sony představuje novou Full LED TV ve dvou velikostechPokud jde o obraz, zde výrobce slibuje syté barvy, vysoký kontrast a realistický pohyb, a to i díky použitému obrazovému procesoru Sony X-Reality PRO. Full LED obrazovka má zase za následek uspořádání podsvícení obrazu do zón, což generuje mimo jiné i věrnější barvy na obou stranách spektra – tedy jak ty nejsvětlejší, tak ty nejtmavší.

Model HX955 má integrovanou Wi-Fi, což uživatelům umožňuje přímý přístup na síť Sony Entertainment Network – zde je poskytnuta možnost streamování filmů v HD rozlišení, hudby i archivů televizí. K dispozici je i internetový prohlížeč a aplikace typu Twitteru, Facebooku či Skype.

Zvnějšku novinka zaujme minimalistickým designem. Podstavec televize je vyroben z hliníku a umožňuje nastavit náklon přístroje mezi 0 a šesti stupni. Televize, která se prodává pod celým názvem KDL-65HX955BAEP, bude na českém trhu k dispozici od začátku prosince za cenu 129 999,- Kč včetně DPH. Menší verzi (KDL-55HX955BAEP) pak pořídíte ve stejnou dobu za 76 999,- Kč včetně DPH.

Sony HX955Úvodní foto: SonyKomentáře