Sony začalo vyrábět luxusní řadu sluchátek MDR-1

AudioVideo |

Společnost Sony začala v partnerství se Sony Music Entertainment vyrábět novou luxusní řadu sluchátek MDR-1.

Sony začalo vyrábět luxusní řadu sluchátek MDR-1Sluchátka jsou vyráběna ve dvou verzích: v klasické verzi s kabelem a v bezdrátové verzi fungující přes Bluetooth. Jejich konstrukce dle výrobce zaručuje maximální izolaci od okolí a dobrou basovou odezvu.

Při vytváření těchto sluchátek se sešlo několik umělců a odborníků, kteří společně odhalili, že největší problémy mívají sluchátka v sub-basové frekvenci 30 – 40 Hz. Díky tomuto odhalení došlo k vylepšení technologie „Beat Response Control“.

Zajímavý je další prvek, drážkami rozbrázděný kabel u modelu MDR-1R – drážky totiž maximálně omezují nepříjemné zamotávání. Bezdrátový model MDR-1RBT spárujete se smartphony a dalšími zařízeními Bluetooth. S funkcí One Touch, která využívá technologie přenosu NFC, můžete za pomoci sluchátek přenášet hudební a obrazové soubory mezi kompatibilními zařízeními značky Sony.

Standardní sluchátka MDR-1 zakoupíte za doporučenou cenu 5 000,- Kč, bezdrátová sluchátka MDR-1RBT stojí 7 500,- Kč a nakonec sluchátka s digitálním potlačením šumu MDR-1RNC pořídíte za 10 000,- Kč, a to již nyní v sítích Sony Center.

Sony MDR-1Úvodní foto: SonyKomentáře