Sweex Video Grabber pro digitalizaci VHS

AudioVideo |

Máte na starých VHS kazetách nahraná vzácná videa, se kterými se nechcete rozloučit? Jejich snadnou digitalizaci nabízí Sweex Video Grabber.

Sweex Video Grabber pro digitalizaci VHSAčkoli je váš videorekordér už delší dobu vyřazen z provozu, možná byste si rádi prohlédli vaše stará videa a filmy, které máte nahrané na videokazetách. Řešením je Sweex Video Grabber, který přináší nizozemská společnost Sweex.

Sweex Video Grabber dokáže převést staré formáty videozáznamů VHS a MiniDV do digitální podoby. Jakmile budete mít všechna videa v počítači, můžete začít s jejich editací. Sweex Video Grabber převádí videozáznamy i do formátu MP4, takže si svá videa můžete brát kamkoli s sebou, například ve MP4 přehrávači nebo v mobilním telefonu. Součástí balení je i potřebný video editační software Ulead VideoStudio 10.

Video Grabber je na českém trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 859 Kč včetně DPH. Na Sweex Video Grabber se vztahuje standardní dvouletá záruka, která může být po registraci rozšířena o dalších deset let.

Sweex Video Grabber
Komentáře