Toshiba nabízí nové modely bezdrátových reproduktorů

AudioVideo |

Dvě novinky ve svém portfoliu bezdrátových reproduktorů nabízí japonská Toshiba.

Toshiba nabízí nové modely bezdrátových reproduktorůZaprvé se jedná o reproduktor s typovým označením TY-SP1EU, který je určen především (ale nejen) pro telefonní konference). Kromě kompaktního provedení a (dle vyjádření výrobce) hlasité a jasné reprodukce hlasu totiž disponuje citlivým mikrofonem. Telefonních hovorů s tímto kulatým reproduktorem se může účastnit více lidí sedících třeba kolem jednoho stolu, a zařízení svým mikrofonem zachytí hlasy každého z nich. Sto gramů vážící přístroj vydrží na jedno nabití přehrávat hudbu a hlasy a přijímat zvuk až 8 hodin.

Toshiba bluetooth reproduktor

V případě druhého z modelů, TY-SP3EU, jde o 2.1kanálovou stereo soustavu, která je vybavena Bass Boosterem (zvýrazňovačem basů) o výkonu 5 W. Díky tomu se jeho posluchači dočkají výrazných hloubek. Dobíjecí baterie tohoto bezdrátového reproduktoru pak vydrží na jedno nabití až 10 hodin.

Toshiba bluetooth reproduktor

Obě zařízení, z nichž první využívá pro přenos signálu technologii Bluetooth 3.0 + ERD a druhé Bluetooth 2.1 + ERD, budou na evropských trzích k dispozici v průběhu čtvrtého čtvrtletí letošního roku.

Zdroj: TZ ToshibaÚvodní foto: ToshibaKomentáře