Tři nové kanály v NETBOX Televizi

AudioVideo |

SMART Comp., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, obohacuje televizní nabídku o tři nové kanály - program TLC, Animal Planet HD ve vysokém rozlišení a Televizi Slovácko.

Tři nové kanály v NETBOX TeleviziProgram TLC představuje speciálně připravený mix pro ženské publikum a patří nově do portfolia společnosti Discovery Networks. Kromě Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science či Discovery World, tak budou mít zákazníci NETBOX Televize možnost ihned po uvedení na český trh sledovat i tuto novinku.

Novinkou v NETBOX Televizi je také Animal Planet HD ve vysokém rozlišení patřící do tematické televize Dokumenty.HD. Díky zpracování zvuku a obrazu tento kanál významně přibližuje divákům svět zvířat, znázorňuje skutečnou přírodu. „Jedná se již o třetí kanál ve vysokém rozlišení v tomto balíčku, čímž potvrzujeme náš zájem přinášet našim zákazníkům to nejlepší z televizního trhu,“ doplnil Vojáček.

Cílem NETBOXu je nabídku i nadále rozšiřovat. Pokud si však divák nevybere z právě probíhajícího programu, má možnost zavítat do NETBOX Videopůjčovny. Ta disponuje stovkou titulů nejrůznějších žánrů a každý měsíc se aktualizuje. Během prázdnin do ní přibylo množství filmů ze zlatého fondu české kinematografie, mezi nejvíce půjčované nyní patří fenomén Harry Potter a Relikvie smrti: část 1.

V poslední době televizní nabídku NETBOX rozšířila ryze česká televize Harmonie TV určená pro starší a pokročilé a také zpravodajské kanály CNBC Europe a France 24.
Komentáře