Tři přenosné DVD přehrávače Yarvik

AudioVideo |

Yarvik uvedl na český a slovenský trh nové přenosné DVD přehrávače se 7“ až 9“ LCD displejem.

Tři přenosné DVD přehrávače YarvikMultimediální přehrávače jsou vhodné jako specializované video zařízení na cesty, například pokud potřebujete zabavit děti a nechcete dávat peníze za zbytečně výkonný notebook.

PDV101 Yarvik 7“ DVD přehrávač
Tento kompaktní 7“ model nabízí rozlišení displeje 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory a dálkové ovládání. Přehrávač podporuje všechny standardní formáty přehrávání DVD, SVCD, VCD, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, CD, CD-R, CD-RW. Zařízení přehrává video ve formátech Divx a MPEG, obrázky si můžete prohlížet ve formátu jpg a hudbu přehrajete v MP3. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.

PDV102 Yarvik 7“ DVD přehrávač DualScreen
Elegantní 7“ model přináší kromě základní jednotky DVD přehrávače ještě jeden přídavný monitor. Výhodou tohoto řešení je například to, že se spolujezdci na zadních sedadlech nemusí tlačit u jedné obrazovky. To, co se přehrává na základní jednotce DVD přehrávače, je zároveň přehráváno i na přídavném displeji. Oba monitory mají úhlopříčku 7“ a rozlišení 480x234 bodů. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC), USB portem a vstupem pro sluchátka.

PDV109 Yarvik 9“ DVD přehrávač
Tento stylový a největší model série nabízí 9“ monitor s rozlišením 480x234 bodů s poměrem stran 4:3 anebo 16:9, zabudované stereo reproduktory, vstup pro sluchátka a dálkové ovládání. Přehrávač má otočný displej, takže si bez problémů najdete nejlepší polohu na sledování. Přehrávač je též vybaven slotem pro paměťové karty (MicroSD, MS, MMC) a USB portem.

Přehrávače jsou už dostupné na trhu a jejich ceny by se měly pohybovat následovně:

PDV101 Yarvik 7“ DVD přehrávač –1990 Kč
PDV102 Yarvik 7“ DualScreen – 3490 Kč
PDV109 Yarvik 9“ DVD přehrávač – 2890 Kč

DVD přehrávače Yarvik
Komentáře