USB mini zvuková karta Xonar U3

AudioVideo |

Asus Xonar U3 je miniaturní USB zvuková karta, která dokonce nabízí i analogový a digitální zvukový vstup.

USB mini zvuková karta Xonar U3Asus představil zvukovou kartu Xonar U3, určenou uživatelům notebooků, kteří se nespokojí s povětšinou nedostačující kvalitou jejich reproduktorů. Užítek z ní však mohou mít i uživatelé, kterým nedostačuje kvalita jejich integrované zvukové karty, například počítače v práci, a nemohou si dovolit instalovat plnohodnotnou PCI či PCI-E zvukovou kartu.

Kvalita zvuku většiny současných notebooků se omezuje na nezbytný standard. Zvukovou kartu Xonar U3 s vestavěným sluchátkovým zesilovačem tedy nejvíce ocení uživatelé, kteří své notebooky používají k hraní her nebo sledování filmů a kvalita notebookových reproduktorů jim nestačí. Karta kapesních rozměrů váží jen 25 gramů a připojit k ní lze sluchátka s impedancí až 150 ohmů. Kromě toho je vybavena také technologií uzemnění Hyper-grounding, která funguje jako clona oddělující zvukové signály od šumu. Instalace karty Xonar U3 je velmi snadná. O vylepšení basů a výšek se starají předem definovaná nastavení ekvalizéru a režimy pro hraní her, hudbu nebo filmy.

Asus Xonar U3


Xonar U3 s čipem C-Media CMI8786 podporuje technologie Dolby Home Theater, mezi něž patří Dolby Headphone, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital Virtual Speaker a Dolby Digital Live. Každá z nich hraje svoji roli při vytváření věrného vícekanálového prostorového zvuku. Novinka je vhodná i pro hráče počítačových her – je totiž vybavena vestavěným herním zvukovým jádrem GX 2.5 kompatibilním se zvukovými signály EAX 5.0. To umožňuje současně přehrávat až 128 různých zvukových efektů, a docílit tak realistického prostorového zvuku.


Asus Xenor U3 se prodává za 800 Kč s DPH.

 

Audio výkon

Odstup signálu od šumu Ratio (A-Weighted) (Front-out) :
100 dB
Rozsah (-3dB, 16bit/48KHz vstup) :
20 Hz až 20 KHz

Konektor

USB

Čipová sada

Audio procesor : Asus UA100 USB Audio Chip

I/O porty

Analog výstup:
1 x 3,5mm RCA jack
Analog vstup :
1 x 3,5mm RCA jack
1 x digitální S/PDIF výstup :

Speciální funkce

Dolby technologie : Dolby Digital Live/Dolby Headphone /Dolby Virtual Speaker /Dolby Pro-Logic II
Smart Volume Normalizer
Xear 3D Virtual Speaker Shifter
Magic Voice
Karaoke Functions
10 -band Equalizer
27 prostorových efektů
GX2.5 Gaming Audio Engine
VocalFX

Příslušenství

S/PDIF optický adaptér
Ovladač na CD
Manuál

Rozměry

79,5 x 30,6 mm

 

V balení rozšiřující USB kabel
Komentáře