Vizio představilo nové TV s 3D a aplikacemi

AudioVideo |

Společnost Vizio na letošním veletrhu CES představila devět nových televizorů řady E, R a M, které nabízejí LED podsvícení, 3D jako v kině a internetové aplikace.

Vizio představilo nové TV s 3D a aplikacemiV nové řadě E se budou prodávat levné modely s úhlopříčkami od 32 do 47 palců s "Theater 3D" (pasivní trojrozměrnou technologií s 3D brýlemi) a internetovou platformou pro aplikace. Řada M nabídne modely s úhlopříčkami 47, 55 a 65 palců - ta největší bude mít zabudovanou Google TV (nazvanou V.I.A. Plus). Sedmačtyřicetipalcové a pětapadesátipalcové modely budou opatřeny platformou V.I.A. s internetovými aplikacemi a přístupem ke službám jako Hulu Plus, Netflix, Pandora nebo Vudu, stejně jako přístup k platformě Yahoo Connected TV se 180 aplikacemi.

Všechny tři televizory mají také zabudovanou podporu 3D a systém Razor LED. Modelová řada R pak nabídne TV o úhlopříčkách 47, 55 a 65 palců. Dvě menší varianty využívají TruLED technologii, 65palcový model je pak vybaven Razor LED. Všechny tři televizory mají integrovánu podporou Theater 3D a v krabici jsou přibaleny 4 páry 3D brýlí. Datum vydání nových televizorů ani ceny zatím nebyly oznámeny.

Související články
Komentáře