WD TV Live: přehrávač pro streamování médií

AudioVideo |

Western Digital, výrobce známý především produkcí externích úložišť, uvedl novinku z řady přehrávačů WD TV, streamovací zařízení s celým označením WD TV Live, který propojuje vaše osobní média a internetové služby.

WD TV Live: přehrávač pro streamování médiíZařízení WD TV Live je vybaveno jednoduše nastavitelným wi-fi adaptérem, kromě bezdrátu je však možné jej připojit napevno přes ethernetové rozhraní. Jestliže to místní podmínky internetového připojení dovolí, je produkt konstruován i pro náročné video aplikace ve vysokém rozlišení.

Přehrávač je ovládán skrze nové intuitivní uživatelské rozhraní Western Digital, ze kterého se jednoduše dostanete k internetovému obsahu a službám jako je Facebook, YouTube, webová alba Picassa či TuneIn Radio. Nejlépe vám dané služby budou fungovat na velkoformátové televizi s HD rozlišením.

Kromě výše zmíněných bude k dispozici také připojení k Fun Spot Games, webu, který obsahuje velké množství her od arkád a karetních her po strategie. WD se chystá nabídnout uživatelům i Dailymotion, server plný kvalitního videa nejen od nezávislých tvůrců.

Kromě přístupu k internetovým službám můžete pomocí přehrávače WD TV Live zobrazovat na vaší televizi osobní média jako jsou fotografie, video a hudba. Streamovat můžete přímo z externího disku přes USB, z digitálních fotoaparátů a kamer, počítačů připojených k domácí nebo firemní síti či z osobního cloudu My Book Live.

Nový přehrávač WD TV Live je k dispozici u vybraných obchodníků za cenu stanovenou na 119 euro (necelé 3 000 korun).Úvodní foto: WDKomentáře