Anakonda

Blu-Ray |

Dokumentární filmový štáb vedený antropologem Stevem Calem a ředitelkou Terri Flores proniká do světa té nejodlehlejší amazonské džungle, aby tu pátrali po ztracených a zapomenutých civilizacích.

AnakondaAnakonda / Anaconda / 1997

Thriller / Horor / Dobrodružný / Akční

Režie: Luis Llosa

Hrají: Jennifer Lopez, Ice Cube, Jon Voight

Info o filmu (distributor): Anakonda je akcí a vzrušením nabitý thriller, ve kterém se v hlavních rolích představují sexy Jennifer Lopez (Svatby podle Mary), rapová superstar Ice Cube (XXX: Nová dimenze), držitel Ceny Akademie Jon Voight (Nejlepší herec – Návrat domů, 1978) a Eric Stoltz (Na pokraji slávy).
Dokumentární filmový štáb vedený antropologem Stevem Calem (Stoltz) a ředitelkou Terri Flores (Lopez) proniká do světa té nejodlehlejší amazonské džungle, aby tu pátrali po ztracených a zapomenutých civilizacích. Brzy se však na své cestě neobejdou bez pomoci paraguayského průvodce jménem Paul Serone (Voight), který se k jejich expedici připojuje. Serone je ale ve skutečnosti pytlák, jenž touží ulovit legendárního hada. Když pak unáší loď i s její posádkou v touze obrovského hada konečně vystopovat a zabít, kormidluje expedici přímo vstříc smrtícímu monstru. Připravte se na divokou, napínavou a vzrušující vyjížďku, protože Anakonda vás pohltí a nenechá vydechnout až do úplného konce.

Bonusy: • Trailery

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1 TRUE HD, francouzský 5.1 TRUE HD, německý 5.1 TRUE HD, maďarský 5.1, polský 5.1 VO, ruský 5.1 VO

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, francouzské, hindské, polské, ruské, arabské, bulharské, chorvatské, holandské, německé, řecké, hebrejské, islandské, rumunské, slovinské, turecké

Délka: 89 min, Obraz: 16:9, 2,40:1

V prodeji od 11. 5. 2009, doporučená cena 799 Kč
V půjčovnách od 11. 5. 2009

Studio: Sony Pictures

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře