Blu-ray novinky Magic Box 11/2010 (1/3)

Blu-Ray |

Listopadové high-definition filmy na Blu-ray Magic Box (1/3).

Blu-ray novinky Magic Box 11/2010 (1/3)VALL-I

(Wall -E)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Animovaný, USA, 2008

Režie: Andrew Stanton

Info o filmu: Všeobecně uznávaný režisér filmu Hledá se Nemo a tvůrčí tým, který stojí za filmy Auta a Ratatouille, vás přenesou na nepříliš vzdálenou galaxii, kde se odehrávají kosmicko-komické příhody cílevědomého robota VALL-I. Bavte se při sledování napínavého animovaného filmu s perfektním zvukem a jedinečným obrazem na Disneyho disku Blu-ray.

Zvídavý a roztomilý robot VALL-I se po staletích práce, na kterou je určený, setká s elegantní pátrací roboticí EVE a objeví zcela nový smysl života. Vydejte se s ním a dalšími legračními postavičkami na fantastickou cestu vesmírem.

Prozkoumejte úžasný nový svět plný dobrodružství, který vám přináší společnost Disney-Pixar v dosud nepřekonané kvalitě Blu-ray High Definition. V záplavě bonusových materiálů naleznete například zbrusu nový krátký animovaný film Operace Úklid. Disk Blu-ray zkrátka nabízí výbornou zábavu pro celou rodinu.

Bonusy:

 • Operace Úklid

 • Vynechané scény

 • Krátké filmy

 • …a mnohem více!

Zvuková verze/formát: 5.1 čeština, angličtina, maďarština, hebrejština, řečtina, bulharština, turečtina, rumunština, 2.0 slovenština, chorvatština, slovinština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, hebrejské, řecké, bulharské, turecké, rumunské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 98 min.

 

Skála

(The Rock)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Akční, USA, 1996

Hrají: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse, William Forsythe, Michael Biehn, Vanessa Marcil, John C. McGinley

Režie: Michael Bay

Info o filmu: V nové Blu-ray verzi oblíbeného filmu Sean Connery a Nicolas Cage spojí síly, aby odvrátili nevýslovnou hrůzu. Společně s Edem Harrisem vás tato úžasná jízda v novém formátu uvede do nečekaných světů.Pomstychtivý bývalý generál získá kontrolu nad ostrovem Alcatraz a hrozí, že odtud vypálí rakety s jedovatým plynem. Proniknout do nedobytné pevnosti, a tak generála zastavit, mohou jedině mladý expert na chemické zbraně z FBI a nechvalně známý vězeň. Sledujte každičký detail napínavého děje díky skvělému obrazu (1080p) a fenomenálnímu zvuku (5.1 48 kHZ, 24-bit) a ponoořte se přímo do akce. Těšte se na báječný zážitek zprostředkovaný novou verzí filmu na disku Blu-ray High Definition!

Bonusy:

 • Audiokomentáře tvůrců

 • Kinoupoutávka

 • Vynechané scény

 • Zvláštní efekty

 • Rozhovor s Jerry Bruckheimerem

 • …a mnohem více…

Zvuková verze/formát: 5.1 angličtina, 2.0 čeština, polština, maďarština, turečtina, ruština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, polské, maďarské, portugalské, hebrejské, řecké, bulharské, turecké, ruské, arabské, rumunské, srbské, chorvatské, slovinské, estonské

Délka: 137 min.

 

Cars Toon: Burákovy povídačky

(Cars Toon: Mater's Tall Tales)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Animovaný, USA, 2008

Info o filmu: Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení. Navíc máte příležitost spatřit nové, dosud neviděné Autogrotesky Soukromé očko Burák a Burák na Měsíci.

Burák, srdce a duše Kardánové Lhoty, vás společně s dalšími oblíbenými postavami ze světa filmu Auta bude provázet na báječné jízdě, při níž se bude celá vaše rodina skvěle bavit.

Devět Autogrotesek + bonus

*nové Burák na Měsíci

*nové Soukromé očko Burák

* Hasičák Burák

* Kaskadér Burák

* El Táburák

* UFO: Úplně fantastické odhalení

* Burák v Tokiu

* Burák metalistou

* Bourák Burák

Bonusy:

 • Povídačky, co nikdo nepovídal

 • Burák od nárazníku po nárazník

 • Historky ze studia: McQueen nemá ruce a mnoho dalších!

 • Včetně dvou zbrusu nových krátkých filmů plných legrace a zábavy Soukromé očko Burák &Burák na Měsíci

Zvuková verze/formát: 5.1 čeština, angličtina (DTS-ES), hebrejština, bulharština, rumunština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, hebrejské, bulharské, rumunské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 38 min.

 

Fantazie S.E.

(Fantasia S.E.)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Animovaný, USA, 1940

Info o filmu: Nadčasové veledílo z dílny Walta Disneyho je báječnou směsí zvuku a obrazu, dnes navíc ve skvělé digitální úpravě! Na disku navíc naleznete objevné kometáře a zajímavé bonusy. Zážitek z filmu Fantazie tak pro vás dostane nový rozměr a generace diváků budou mít příležitost si tento hudební skvost užít jako nikdy dřív!

Bez filmu Fantazie nemůže být žádná domácí kolekce Disneyho filmů úplná. Na vlastní oči spatříte hudbu, která ožije, na vlastní uši uslyšíte obrazy, které začnou zpívat, a srdce si tuto směs bude žádat znovu a znovu!

Bonusy:

 • Rodinné muzeum Disney

 • Schultheisův zápisník: Disneyho poklad

Zvuková verze/formát: 7.1 angličtina, 5.1 čeština, maďarština, rumunština, chorvatština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, rumunsé, chorvatské, lotyšské, litevské, estonské, bulharské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 124 min.

 

Fantazie 2000 S.E.

(Fantasia 2000 S.E.)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Animovaný, USA, 1999

Info o filmu: Zakuste fantastickou směs obrazu a zvuku ve filmu Fantazie 2000. Máte v rukou filmovou klasiku, která vychází z představy Walta Disneyho o filmu Fantazie jakožto díle, jež se neustále vyvíjí. Tentokrát navíc ve vysokém rozlišení zvuku i obrazu. Poprvé na Blu-rayTM můžete shlédnout i na Oskara nominovaný krátký film Destino – výsledek jedinečné spolupráce Walta Disneyho a Salvatora Dalího!

Ponořte se do skvostů nového typu hudby spojené s animovanými obrazy. Na vlastní oči spatříte hudbu, která ožije, na vlastní uši uslyšíte obrazy, které začnou zpívat. Film Fantazie 2000 vám i vašim blízkým přinese potěšení, jehož nebudete nikdy mít dost.

Bonusy:

 • Musicana

 • Dali & Disney:Destino

 • Destino

 • Disneyho pokladnice

 • Audiokomentáře

Zvuková verze/formát: 7.1 DTS-HD MA: angličtina, 5.1 čeština, maďarština, rumunština, chorvatština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, bulharské, rumunské, litevské, lotyšské, estonské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 74 min.

 

Jak vycvičit draka

(How to Train Your Dragon)

1.11. – půjčovny

3.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Animovaný, USA, 2010

Hrají: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera

Režie: Dean DeBlois, Chris Sanders

Info o filmu: Víte Jak vycvičit draka? Tohle podmanivé, originální dobrodružství plné žhavých akčních scén slaví úspěchy nejen u diváků, ale i u kritiky. Když se vikinský mladík Škyťák spřátelí se strašlivým drakem Bezzubkou – tedy s jedním z nejzavilejších nepřátel svého kmene - poruší tím vlastně dávnou rodovou tradici. Oba nevšední hrdinové se pak společně vrhají do boje za záchranu svých světů… a výsledkem je „úžasně zábavná podívaná“ (Today).

Bonusy:

 • Komentář tvůrců filmu

 • Herecké obsazení - HD

 • Draci: Co dokáže technika - HD

 • Pohled do animátorské dílny – HD

 • Zajímavosti

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 Dolby True HD Digital), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), řečtina (Dolby Digital 5.1), bulharština (Dolby Digital 5.1), chorvatština (Dolby Digital 5.1), portugalština (Dolby Digital 5.1), islandština (Dolby Digital 5.1), arabština (Dolby Digital 5.1), komentář (Stereo)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, český komentář, anglické, anglický komentář, polské, polský komentář, maďarské, maďarský komentář, řecké, bulharské, chorvatské, portugalské, portugalský komentář, islandské, arabské

Délka: 98 min.

 

Monstra vs. Vetřelci

(Monsters vs. Aliens)

3.11. – prodej

MOC 599,- Kč

Animovaný, USA, 2009

Info o filmu: Ginormica, Dr. Šváb, Ph.D., Chybějící článek, Hmyzosaurus a B.O.B. – to jsou nevšední hrdinové „nejvtipnější komedie roku“ (Pete Hammond, Hollywood.com) Monstra vs. Vetřelci, kteří společnými silami brání Zemi před invazí mimozemšťanů. Díky hvězdnému hereckému obsazení a úžasné animaci se při sledování tohoto velkolepého dobrodružství „monstrózně pobaví úplně všichni!“ (Bill Bregoli, CBS).

Bonusy:

 • Obsahuje 4 kusy 3D brýlí

 • Bobs Big Break zcela nové dobrodružství ve 3D

 • Animátorský koutek (HD) Trivia Track (HD)

 • Karaoke party s vašimi oblíbenými monstry

 • 3 dosud neuvedené vynechané scény

 • Hra Paddle Ball v Monster 3D

 • Přísně tajné složky s ukázkami novinek

 • Shrekův muzikálový debut na Broadwai HD

 • Kung Fu Panda a jeho virtuální svět

 • Natáčení filmu o moderních monstrech

 • A mnohem více další zábavy z jiného světa

Zvuková verze/formát: česky 5.1 , anglicky 5.1, polsky 5.1, bulharsky 5.1, chorvatsky 5.1,řecky 5.1 arabsky 5.1, maďarsky 5.1, islandsky 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, polské, bulharské, chorvatské,řecké arabské, maďarské, islandské

Délka: 94 min.

 

Madagaskar

(Madagaskar)

3.11. – prodej

MOC 599,- Kč

Animovaný, USA, 2005

Info o filmu: Studio DreamWorks, které dalo světu Shreka a Příběh žraloka, představuje novou rodinnou komedii Madagaskar. Jednoho dne se čtyři rozmazlená zvířata z vyhlášené newyorské ZOO nečekaně ocitnou v roli trosečníků na ostrově Madagaskar. A teprve tam zjišťují, co obnáší život v opravdové džungli! Povedení zvířecí hrdinové - včetně kvarteta potměšilých tučňáků či lemuří tlupy vedené jejich bláznivým králem Juliánem - promlouvají hlasy hereckých hvězd, jako jsou Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer nebo Jada Pinkett Smith.

Madagaskar, to je skvělá rodinná komedie, k níž se budete stále vracet!

Bonusy:

 • Komentář režisérů filmu

 • Zajímavosti o filmu

 • Madagaskarští tučňáci: Vánoční záchranná mise (HD)

 • Nepovedené scény (HD)

 • V hlavních rolích zvířata

 • Film o filmu: Jak se točil Madagaskar

 • Madagaskar: Technologie ve filmu

 • Interview s tučňáky (HD)

 • Kouzelný ostrov

 • Videojukebox studia DreamWorks Animation (HD)

 • DreamWorks Kids:

 • Hudební videoklip "I Like To Move It, Move It"

Kreslíme filmové hrdiny krok za krokem (HD)

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 Dolby True HD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), chorvatština (Dolby Digital 5.1), islandština (Dolby Digital 5.1), řečtina (Dolby Digital 5.1), komentář (Stereo)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, český komentář, anglické, anglický komentář, polské, polský komentář, maďarské, maďarský komentář, bulharské, chorvatské, řecké, islandské, arabské

Délka: 86 min.

 

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

(Madagascar: Escape 2 Africa)

3.11. – prodej

MOC 599,- Kč

Animovaný, USA, 2008

 

Info o filmu: Vaši oblíbení zvířecí trosečníci jsou zpět - stále spolu a stále ztraceni! Jeden z nejlepších filmů roku Madagaskar 2: Útěk do Afriky z produkční dílny studia DreamWorks Animation je „ještě lepší než první díl“ (Mark Hyman, FOX-TV). Vydejte se s touto neuvěřitelně vtipnou komedií vstříc divokému africkému dobrodružství a zažijete tolik legrace jako nikdy před tím!

Bonusy:

 • Komentář tvůrců filmu

 • Film očima animátorů

 • Zajímavosti o filmu

 • Rodinná záležitost: Herecké obsazení (HD)

 • Jak se točil Madagaskar 2: Útěk do Afriky (HD)

 • Nouzové přistání (HD)

 • Africké dobrodružství (HD)

 • Jambo Jambo: Jak se to řekne svahilsky (HD)

 • ZOO Bronx: Madagaskar (HD)

 • Hudební videoklipy

 • Jukebox studia DreamWorks Animation

 • Videohra Tučňáci a jejich zkušební let

 • Trailer k interaktivní hře Madagaskar 2: Útěk do Afriky (HD)

 • Lví srdce (BD-Live)

 • Něco navíc

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 Dolby TrueHD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), chorvatština (Dolby Digital 5.1), řečtina (Dolby Digital 5.1), bulharština (Dolby Digital 5.1), arabština (Dolby Digital 5.1), islandština (Dolby Digital 5.1), komentář (Stereo)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, český komentář, anglické, anglický komentář, polské, polský komentář, bulharské, maďarské, maďarský komentář, chorvatské, řecké, islandské, arabské

Délka: 89 min.

 

Jonah Hex

(Jonah Hex)

1.11. – půjčovny

10.11. – prodej

MOC 699,- Kč

Akční, USA, 2010

Hrají: Josh Brolin, John Malkovich, Megan Fox, Will Arnett, Michael Shannon, Julia Jones, Aidan Quinn

Režie: Jimmy Hayward

Info o filmu: Ze stránek legendárního komiksu vystupuje Jonah Hex (Josh Brolin), zjizvený tulák a lovec lidí, který přežil svou smrt. Americká armáda Jonahovi učiní nabídku, která se nedá odmítnout: Zatykač i obvinění proti němu budou stažena, pokud najde a zastaví teroristu Quentina Turnbulla (John Malkovich).

Bonusy:

 • EXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY

 • Blu-ray je váš jedinečný lístek na cestu do záhadného světa Jonaha Hexe a amerického Západu po skončení občanské války.

 • PODIVNÝ WESTERNOVÝ PŘÍBĚH JONAHA HEXE – Vstupte přímo do příběhu s Joshem Brolinem, Megan Fox, Johnem Malkovichem a režisérem Jimmym Haywardem prostřednictvím bonusu Obraz v obraze.

 • SKUTEČNÝ PŘÍBĚH JONAHA HEXE – V dobrém i zlém o historii tohoto neopěvovaného hrdiny s těmi, kteří ho znali nejlépe.

 • PLUS DODATEČNÉ SCÉNY

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: angličtina 5.1, Dolby Digital: čeština 5.1, maďarština 5.1, ruština 5.1/VO, thajština 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, čínské, maďarské, rumunské, ruské, thajské, řecké, hebrejské, holandské, portugalské, arabské, korejské, kantonské, anglické pro neslyšící

Délka: 82 min.
Komentáře