Blu-ray novinky Magic Box 12/2010

Blu-Ray |

Prosincové high-definition filmy na Blu-ray Magic Box.

Blu-ray novinky Magic Box 12/2010Shrek kolekce (1-4)

(Shrek collection 1-4)

1.12. – pouze prodej

MOC 2.499,- Kč

Animovaný, USA, 2001, 2004, 2007, 2010

Obsahuje všechny 4 příběhy o Shrekovi

Kompletní kolekce - poprvé ve formátu Blu-ray!

Nyní si konečně můžete vychutnat celý příběh od začátku až do konce.

Prožijte každičký okamžik Shrekovy neuvěřitelné pouti od oscarového prvního dílu až k Poslední kapitole.

Shrek

Info o filmu: Hrdinu, jako je Oscarem ověnčený Shrek*, jste určitě ještě nepotkali. Ze sympatického zlobra se stal filmový fenomén, který si pohádkou, jaká tu ještě nebyla, podmanil celý svět! A podle kritiky je Shrek „nejen geniální animované dílko, ale i po všech stránkách vynikající film“! (USA Today).

Prožijte spolu se Shrekem (Mike Myers) a jeho upovídaným přítelem Oslíkem (Eddie Murphy) každičký okamžik jejich odvážné mise na záchranu princezny Fiony (Cameron Diaz). Výměnou za ni má Shrek získat nazpět svoji milovanou bažinu, o kterou ho zákeřně připravil lord Farquaard (John Lithgow).

Kouzelně prostořeký Shrek přináší dobrodružství zlobřích rozměrů, které rozhodně nestačí vidět jen jednou!

* Historicky první Oscar za Nejlepší animovaný film, 2001

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (7.1 Dolby True HD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, polské, maďarské, chorvatské, ruské, ukrajinské, estonské, litevské, lotyšské

Délka: 90 min.

Shrek 2

Info o filmu: Oblíbený zavalitý hrdina se vrací - ve skvělém pokračování animované komedie nazvaném Shrek 2, o níž diváci i kritika jednomyslně tvrdí, že je vydařenější než jeho oscarový* předchůdce.

Podle USA Today ve filmu „zaznívá tolik vtipů a žertů, že by je na posezení nespořádal dokonce ani břichatý zlobr“.

A byla svatba a pak spolu Shrek s Fionou žili šťastně až do smrti… Tedy žili by, kdyby se ovšem nevydali za princezninými rodiči! Návštěva království Za sedmero horami se totiž záhy zvrtne v další komické dobrodružství. S věrným Oslíkem za zády čelí Shrek nástrahám Kmotřičky víly, domýšlivému princi Krasoňovi i proslulému lovci zlobrů Kocourovi v botách, kterému však pod fasádou zuřivého bojovníka tepe srdce ze zlata.

* Shrek, Nejlepší animovaný film, 2001

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (7.1 Dolby True HD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1), estonština (Dolby Digital 5.1), litevština (Dolby Digital 5.1), lotyština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, polské, maďarské, ruské, ukrajinské, estonské, litevské, lotyšské

Délka: 92 min.

Shrek Třetí

Info o filmu: Připravte se na královskou porci humoru v dalším pokračování skvělé komedie nazvaném Shrek Třetí! Zlobrův žabí tchán má na kahánku, a tak se nerozluční kamarádi Shrek, Oslík a Kocour v botách vydávají hledat právoplatného dědice trůnu. Oblíbení hrdinové se vracejí a s nimi přichází také pošetilý kouzelník Merlin, rebelant Artuš, komando princezen a mnozí další. Prožijte další Shrekův originální příběh - jestli neumřete smíchy, budete žít šťastně až do smrti!

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (7.1 Dolby True HD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), chorvatština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, polské, maďarské, chorvatské

Délka: 93 min.

Shrek: Zvonec a konec

Poslední kapitola

Info o filmu: Na začátku nezapomenutelného příběhu, který zásadním způsobem ovlivnil všechny další animované filmy, byl roztomilý zlobr, jeho kamarád mluvící osel a krásná princezna. Teď je tu vydařená závěrečná kapitola Oscarem ověnčené shrekovské série s výstižným názvem Shrek: Zvonec a konec.

Shrekovi se stýská po starých časech, kdy byl ještě „skutečným“ zlobrem, a tak podepíše kouzelnou smlouvu s Rampelníkem. Díky ní se znovu stává dřívějším netvorem… jenže v tu chvíli se celý pohádkový svět obrací vzhůru nohama! Oslík si najednou ne a ne vzpomenout na svého nejlepšího přítele, z Fiony je drsná princezna-bojovnice a obtloustlý Kocour v botách se sotva valí. Mají jen 24 hodin na to, aby společnými silami zrušili účinky smlouvy, a mohli tak šťastně uzavřít poslední kapitolu svého vyprávění…

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (7.1 Dolby True HD), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), chorvatština (Dolby Digital 5.1), řečtina (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické, polské, maďarské, chorvatské, řecké

Délka: 93 min.

Velké migrace (2Blu-ray)

(Great Migration (2BD))

1.12. – pouze prodej

MOC 999,- Kč

Dokument, USA, 2010

Velkolepý projekt National Geographic !

Migrují po miliónech, přežívají jako jednotlivci.

 • Celosvětová událost na Blu-ray™ a DVD
 • Dokument, jehož tvorba trvala 3 roky
 • NGC štáby projely každý kontinent
 • Urazily přes 676 tisíc kilometrů
 • Pro natáčení bylo použito nejšpičkovější technologie
 • Zachytili dosud nezdokumentované záběry

Blu-ray disk 1

ZROZENI KE STĚHOVÁNÍ

Každý den se do života na cestách rodí miliony tvorů, ať už se pohybují rychle nebo pomalu, po zemi nebo ve vzduchu. Jsou to migranti. Jsou zrozeni ke stěhování. Od malých tvorů, po ty vetší druhy, od motýlů po pakoně, život všech závisí na schopnosti vstát a jít. Film Zrozeni ke stěhování sleduje čtyři nejzajímavější příběhy migrujících organismů na světě: vorvaně, kteří za život naplavou miliony kilometrů, kraby červené, kteří za pár dní překonají neuvěřitelnou vzdálenost, motýly monarchy stěhovavé, kterým trvá čtyři generace, než přeletí celý kontinent, a pakoně, kteří se každoročně musí vyhýbat dravým čelistem krokodýlů, kteří jim chňapají po nohách. Seriál kanálu National Geographic zvaný Velké migrace vám nevídaným způsobem přibližuje tyto úžasné, překvapivé a inspirativní příběhy. Filmy vznikaly celé tři roky, během nichž autoři jezdili po celém světě, aby s pomocí nejnovějších technologií zachytili příběhy zrození, smrti, boje o život i přirozené obnovy. Uvidíte skutečně ty nejpohyblivější obrázky v dějinách filmu.

VOLÁNÍ PO ZACHOVÁNÍ RODU

Každý den se nejrůznější migrující organismy po celém světě vydávají na neuvěřitelné cesty. Riskují všechno, aby si zajistili něco, co je cennější než ony samy: chtějí zplodit a pečovat o svoje potomky, kteří vytvoří novou generaci globálních migrantů. Od kamenitých pláží Falklandských ostrovů, přes husté lesy v Kostarice nebo Austrálii, po vyprahlou savanu na jihu Súdánu; miliony zvířat teď opouští domovy, aby během nekonečného putování dosáhly jediného: chtějí přežít... a zachovat svůj rod.

ZÁVOD O PŘEŽITÍ

Migrace je jako hodinky: bezpočet zvířat se každý den musí vydat na cestu, nebo zemřít. Jejich pohyb řídí roční období a změny klimatu. Musí uspět v závodě o přežití, musí dospět do cíle dřív, než bude pozdě, musí se rozmnožovat, najít potravu, zkrátka přežít. Od stále se měnících ledových ploch v Arktidě, po solné pánve v Botswaně: biliony tvorů cítí nutkání odejít, aby sami přežili a zároveň zachovali rod. Ale pro různá zvířata, jako třeba mrože, žraloky obrovské, zebry, orangutany, vidlorohy nebo například plankton se každý den běží závod o přežití.

Blu-ray disk 2

HODOVAT NEBO HLADOVĚT

Každá migrace představuje epický příběh řízený do značné míry hladem. Biliony tvorů jsou každodenně v pohybu ve snaze nalézt zelenější pastviny. Od mikroskopického planktonu, po vzácné pouštní slony, od dravých orlů bělohlavých, po světélkující medúzy, od děsivých bílých žraloků, po sokoly stěhovavé rychlé jako blesk: celá naše planeta je v pohybu. Na nekonečnou cestu se vydává bezpočet tvorů; migrují po milionech, aby přežili jako jednotlivci.

VELKÉ MIGRACE: VĚDA O MIGRACÍCH

V počátku každé migrace je utrpení, zoufalství a hladovění. a každá migrace je cestou plnou překážek, cestou, která vzdoruje smrti. Film Věda o migracích jde migracím pod kůži - ukáže vám, jak vědci zkoumají a získávají poznatky na základě tohoto úchvatného přírodního divadla. Strhující běh pakoňů přes pláň Serengeti, bezmála tři tisíce kilometrů dlouhý let monarchy stěhovavého, dvouměsíční putování rypouše sloního z pobřeží Patagonie, odvážná cesta slona afrického v Mali; to vše pro vědce představuje možnost poodkrýt nebezpečný svět migrací. Díky pokrokům dosaženým ve sběru dat a díky nejnovějším technologiím lépe pochopíme rozhodovací proces zvířat, dynamiku a vnitřní fungování stáda, hejna nebo třeba i skupin kytovců.

VELKÉ MIGRACE: V ZÁKULISÍ

V roce 2007 se několik týmů filmařů kanálu National Geographic rozjelo po celém světě, aby zachytilo ty nejzajímavější a nejúžasnější migrační příběhy v dějinách filmu. Během dvou let strávili tvůrci více než 350 hodin v korunách stromů, 500 hodin na posedech a 400 hodin pod vodou. V tomto filmu, který vás zavede do zákulisí filmování, uvidíte mořské hlubiny a vzdálené kouty světa a stanete se svědky různých nebezpečí a problémů, ale i skvělých dobrodružství, která zažívají kameramani kanálu National Geographic.

Zvuková verze/formát: 5.1 angličtina, čeština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické

Délka:  6x 50 min.

TRILOGIE DANNYHO PARŤÁCI

(OCEAN´S TRILOGY)

Dannyho parťáci, Dannyho parťáci 2, Dannyho parťáci 3

(Ocean´s Eleven, Ocean´s Twelve, Ocean´s Thirteen )

1.12. – pouze prodej

MOC 1.799,- Kč

Komedie,USA, 2001, 2004, 2007

Hrají: George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Andy Garcia, Carl Reiner, Bernie Mac, Catherine Zeta-Jones, Al Pacino a další

Režie: Steven Soderbergh

Dannyho parťáci

Info o filmu: Talent oscarového režiséra Stevena Soderbergha se v této klasické zlodějské komedii kombinuje s hvězdným potenciálem takové síly, že by dokázal rozsvítit celé Las Vegas. George Clooney jako Danny Ocean, šéf mazané zlodějské party, která je navzdory všem překážkám odhodlaná provést na vteřinu načasovanou loupež ve třech vegaských kasinech. Všechna patřící magnátovi (Andy Garcia), který chodí s Dannyho bývalou manželkou (Julia Roberts).  Členy Dannyho jedenáctky jsou šíbr (Brad Pitt), kapsář (Matt Damon),  krupiér blackjacku (Bernice Mac), šejdíř (Carl Reiner) a další v přesně vymezených rolích. Jdete do toho, nebo ne?

Dannyho parťáci – bonusy: Komentář Matta Damona, Andyho Garcii a Brada Pitta * Komentář režiséra Stevena Soderbergha a scenáristy Teda Griffina * HBO První pohled: Jak se točili Dannyho parťáci * Jak vypadá loupež * Filmové upoutávky

Zvuková verze/formát:  DD 5. 1: angličtina, čeština, maďarština, polština, ruština, thajština, turečtina, stereo: angličtina

Obrazový formát: 16:9

Titulky: portugalské (Brazílie), norské, německé pro neslyšící, francouzské, finské, anglické pro neslyšící, dánské, švédské, španělské (Kastílie), španělské (Latinská Amerika)

Bonusový materiál: české, maďarské, korejské, čínské, thajské, polské, ruské, anglické pro neslyšící (na vybraných bonusech)

Délka: 117 min.

Dannyho parťáci 2

Info o filmu: Danny Ocean a jeho parťáci se ve druhém dílu vracejí k super loupeži, která vynesla 160 milonů dolarů.  Jenomže se 160 miliony se daleko nedostanete, ne, když každý utrácí jako divý. Ne, když se vegaský magnát Terry Benedict rozhodne dostat své peníze zpátky. A ne, když Dannyho a jeho tým sleduje tajemný neznámý. Je čas přijít s novým skvělým plánem – anebo plány. Lokace jako Amsterodam, Paříž a Řím, režie Stevena Soderbergha a původní herecké obsazení plus Catherine Zeta-Jones – dvojka je vaše šťastné číslo.

Dannyho parťáci 2 – bonusy: Komentář režiséra Stevena Soderbergha a scenáristy George Nolfiho * Téměř 30 minut nepoužitých scén * HBO První pohled: Dvojka je nová jednička * Filmová upoutávka

Zvuková verze/formát: DD: čeština 5.1, angličtina 5.1, polština 5.1, turečtina 2.0, thajština 5.1, ruština 5.1, maďarština 5.1, stereo: angličtina

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, maďarské, islandské, korejské, lotyšské, litevské, polské, portugalské (Evropa), rumunské, ruské, srbské, slovinské, thajské, hebrejské, estonské, anglické pro neslyšící, chorvatské, čínské, bulharské, arabské, turecké, ukrajinské

Bonusový materiál: české, maďarské, korejské, čínské, thajské, polské, ruské, anglické pro neslyšící (na vybraných bonusech)

Délka: 126 min.

Dannyho parťáci 3

Info o filmu: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon a další se znovu sešli s režisérem Stevenem Soderberghem, aby podnikli třetí rafinovanou loupež, která bude mít vtip a styl. Hru opět řídí Danny Ocean a nikdo nepříjde k úhoně, s výjimkou podrazáckého vegaského podnikatele Willyho Banka (Al Pacino). Dannyho parťáci ho zasáhnout tam, kde ho to bude bolet nejvíc – v jeho peněžence. V noc slavnostního otevření Bankova luxusního nového casina The Bank, každá karta a každá kostka padne tak, aby sázející vyhrál. A poníží i jeho pýchu, protože zařídí, aby jeho hotel nezískal kýžené ocenění Pět diamantů. A to je teprve začátek celého podfuku. Umístěte své sázky!

Dannyho parťáci 3 – bonusy:  Komentář režiséra Stevena Soderbergha a scenáristů Briana Koppelmana a Davida Leviena * Nepoužité scény * Mistři loupeží: Vzpomínky na skutečné rafinované loupeže * Vegas: Opulentní iluze –lasvegaský smysl pro design * Procházka a povídání s Jerrym Weintraubem: Producent nás vezme na prohlídku kasina

Zvuková verze/formát: DD 5.1: čeština, angličtina, turečtina, thajština, ruština, polština, maďarština, stereo: angličtina

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, čínské, bulharské, arabské, thajské, slovinské, srbské, ukrajinské, turecké, ruské, rumunské, portugalské (Evropa), plské, lotyšské, litevské, chorvatské, anglické pro neslyšící, estonské, hebrejské, maďarské, islandské, korejské

Bonusový materiál: české, maďarské, korejské, čínské, thajské, polské, ruské, anglické pro neslyšící (na vybraných bonusech)

Délka: 122 min.

Počátek (2Blu-ray)

(Inception (2 BD))

6.12. –  půjčovny

8.12.–  prodej

MOC 799,- Kč

Sci-fi, USA, 2010

Hrají: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Marion Cotillard a další

Režie: Christopher Nolan

Info o filmu: Uznávaný režisér Christopher Nolan vytvořil s mezinárodním obsazením výbornou akční sci-fi, která Vás vezme na cestu kolem světa i mimo něj, do krajiny snů. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je špička v extrahování, dokáže ukrást cenná tajemství z podvědomí zranitelné snící mysli. Jeho dovednosti z něj udělaly vyhledávaného průmyslového špiona i hledaného uprchlíka. Právě teď dostal druhou šanci, pokud dokáže nemožné: vnuknout myšlenku místo extrakce.

Když uspějí, připíše si Cobb a jeho tým dokonalý zločin. Ale žádné plánování ani expertiza je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který zdánlivě předvídá každý jejich krok, nepřítele, kterého může zastavit jenom Cobb.

Bonusy:

Definitivní Hi-Def Blu-Ray TM

 • EXTRAKCE – Infiltrujte se do imaginativního světa filmu a dozvíte se, jak Christopher Nolan, Leonardo DiCaprio a herci a štáb vytvářeli a vytvořili nejzajímavější momenty filmu.
 • SNY: KINEMATOGRAFIE PODVĚDOMÍ – Může být svět snů plně funkční paralelní realitou? Joseph Gordon-Levitt a přední vědci vás vezmou až na ostří výzkumu snů.
 • POČÁTEK: THE COBOL JOB – Komiksový prolog: podívejte se na události, které vedly k začátku filmu
 • Výběr ze soundtracku Hanse Zimmera v 5.1
 • Christopher Nolan režíroval akční sci-fi, která se odehrává ve světě snů. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) dokáže krást tajemství podvědomí a to ho činí hráčem na poli průmyslové špionáže... a uprchlíkem. A teď, pokud dokáže uspět na počátku a myšlenku vnuknout místo aby ji ukradl, mohou Cobb a jeho tým rozjet dokonalý zločin.

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: angličtina 6.1, Dolby Digital 5.1: čeština, maďarština, polština, turečtina

Obrazový formát: 16x9 2.40:1

Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, hebrejské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, turecké, chorvatské, řecké

Délka: 148 min.

Počátek luxusní edice s kufrem 2Blu-ray+DVD (Combo Pack)

(Inception Briefcase BD+DVD (Combo pack))

8.12.–  pouze prodej

MOC 1.499,- Kč

Sci-fi, USA, 2010

Hrají: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Marion Cotillard a další

Režie: Christopher Nolan

SBĚRATELSKÝ KUFŘÍK OBSAHUJE:

Film na Blu-ray i DVD

Více než 2 hodiny bonusového materiálu, 5 sběratelských karet, totem a exkluzivní manuál k extrakčnímu zařízení.

Info o filmu: Uznávaný režisér Christopher Nolan vytvořil s mezinárodním obsazením výbornou akční sci-fi, která Vás vezme na cestu kolem světa i mimo něj, do krajiny snů. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je špička v extrahování, dokáže ukrást cenná tajemství z podvědomí zranitelné snící mysli. Jeho dovednosti z něj udělaly vyhledávaného průmyslového špiona i hledaného uprchlíka. Právě teď dostal druhou šanci, pokud dokáže nemožné: vnuknout myšlenku místo extrakce.

Když uspějí, připíše si Cobb a jeho tým dokonalý zločin. Ale žádné plánování ani expertiza je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který zdánlivě předvídá každý jejich krok, nepřítele, kterého může zastavit jenom Cobb.

2Blu-ray:

Bonusy:

 • EXTRAKCE – Infiltrujte se do imaginativního světa filmu a dozvíte se, jak Christopher Nolan, Leonardo DiCaprio a herci a štáb vytvářeli a vytvořili nejzajímavější momenty filmu.
 • SNY: KINEMATOGRAFIE PODVĚDOMÍ – Může být svět snů plně funkční paralelní realitou? Joseph Gordon-Levitt a přední vědci vás vezmou až na ostří výzkumu snů.
 • POČÁTEK: THE COBOL JOB – Komiksový prolog: podívejte se na události, které vedly k začátku filmu
 • Výběr ze soundtracku Hanse Zimmera v 5.1
 • Christopher Nolan režíroval akční sci-fi, která se odehrává ve světě snů. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) dokáže krást tajemství podvědomí a to ho činí hráčem na poli průmyslové špionáže... a uprchlíkem. A teď, pokud dokáže uspět na počátku a myšlenku vnuknout místo aby ji ukradl, mohou Cobb a jeho tým rozjet dokonalý zločin.

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: angličtina 6.1, Dolby Digital 5.1: čeština, maďarština, polština, turečtina

Obrazový formát: 16x9 2.40:1

Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, bulharské, hebrejské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, turecké, chorvatské, řecké

Délka: 148 min.

DVD:

Zvuková verze/formát: čeština 5.1, angličtina 5.1 turečtina 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické pro neslyšící, bulharské, chorvatské, srbské, slovinské, turecké,  estonské, litevské, lotyšské

Délka: 142 min.

Čarodějův učeň

(Sorcerer's Apprentice)

6.12. –  půjčovny

8.12.–  prodej

MOC 699,- Kč

Dobrodružný, USA, 2010

Hrají: Nicolas Cage, Jay Baruchel, Monica Bellucci, Alfred Molina, Toby Kebbell

Režie: Jon Turteltaub

Info o filmu: Disneyho Čarodějův učeň je příběh plný kouzel od tvůrců filmu Lovci pokladů. Čarodějův učeň je dobrodružství plné kouzel, které pobaví celou rodinu. Balthazar Blake (Nicolas Cage) je moderní čaroděj, který má plné ruce práce s tím, aby Manhattan ubránil před temnými silami. U zdánlivě obyčejného mladíka Blake objeví náznak netušených schopností, a tak nepříliš nadšeného učně provede rychlokurzem kouzelnického umění a vědy. Čeká vás víc napínavých akčních scén a neuvěřitelných zvláštních efektů, než byste si dokázali představit. Nesourodá dvojice hrdinů vám totiž ukáže, že v našem skutečném světě je víc kouzel,  než jsme tušili.

Bonusy:

 • Kouzla ve městě
 • Věda v magii
 • Provádění kouzel
 • Fantasia: Návrat ke klasice

Zvuková verze/formát: 5.1DTS-HD MA angličtina, 5.1 čeština, polština, maďarština, turečtina

Obrazový formát:

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, hebrejské, řecké, bulharské, rumunské, turecké, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 109 min.

Poslední vládce větru

(The Last Airbender)

6.12. –  půjčovny

8.12.–  prodej

MOC 699,- Kč

Fantasy, USA, 2010

Hrají: Jackson Rathbone, Dev Patel, Cliff Curtis, Nicola Peltz, Seychelle Gabriel, Noah Ringer, Shaun Toub

Režie: M. Night Shyamalan

Info o filmu: Prožijte neodolatelné akční dobrodružství natočené podle televizního seriálu Avatar: Legenda o Aangovi. Chlapec jménem John Aang obdařený mimořádnou schopností ovládat živly putuje exotickou krajinou plnou zvláštních lidských bytostí a podivuhodných zvířat. Jako Avatar je jediný, kdo je schopen ukončit odvěký konflikt mezi národy čtyř elementů: vzduchu, vody, země a ohně. Poslední vládce větru přináší při své cestě za poznáním skvělou zábavu pro celou rodinu.

Bonusy:

 • Poslední vládce větru: Ze zákulisí filmu (HD)
 • Voda versus Oheň: Bitva na severu (HD)
 • Avatar: Od seriálu k filmu (HD)
 • Den s Katarou (HD)
 • Vystřižené scény (HD)
 • Nepovedené scény (HD)
 • Avatar: Průvodce vybranými scénami (HD)

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 DTS HD-MA), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), turečtina (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1), thajština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16x9 anamorfický 2.35-1

Titulky: české, slovenské, anglické, polské, maďarské, řecké, portugalské, bulharské, rumunské, chorvatské, srbské, slovinské, ruské, ukrajinské, estonské, litevské, lotyšské, islandské, arabské, hebrejské, thajské, korejské, mandarínské, kantonské, hindské, indonéské, malajské

Délka: 130 min.

Alenka v říši divů (3D+2D)

(Alice in Wonderland (3D+2D))

1.12. – pouze prodej

MOC 799,- Kč

Rodinný, USA, 2010

Hrají: Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Crispin Glover

Režie: Tim Burton

3D Blu-ray + 2D Blu-ray

Info o filmu: Sklouzněte se s Alenkou dolů králičí norou vstříc fantastickému dobrodružství Walt Disney Pictures a Tima Burtona. Svůdná a magická Alenka v říši divů je fantastickou novou variací jednoho z nejmilovnějších příběhů všech dob. Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě, a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Tato říše divů je podivnější, než byste si dokázali představit, a nepodobá se ničemu, co jste kdy viděli. Neobyčejné postavy, které jste si zamilovali, ožívají v podobě báječnější a barvitější než kdy předtím. Čeká vás potrhlý Kloboučník (Johnny Depp), Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter), Bílý králík (Michael Sheen) a další. Především ale úžasný filmový zážitek – Alenka v říši divů je neuvěřitelnou pastvou pro oči, uši a srdce, která strhne malé i velké diváky.

Alenka v Říši divů 3D

Zvuková verze/formát: 5.1: čeština, slovenština, angličtina, norština, dánština, maďarština, hebrejština, ruština, ukrajinština, litevština, estonština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, norské, dánské, maďarské, hebrejské,  řecké, bulharské, rumunské,  ruské, ukrajinské, lotyšské, litevské, estonské, srbské,chorvatské, slovinské

Délka: 109 min.

Alenka v Říši divů 2D

Bonusy:

 • Potrhlý Kloboučník
 • Hledá se Alenka
 • Zvláštní efekty v Říši divů

Zvuková verze/formát: 5.1: čeština,  slovenština, polština,  angličtina, maďarština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, polské, anglické, maďarské,  řecké, bulharské, rumunské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 108 min.

Bolt - pes pro každý případ (3D+2D)

(Bolt  (3D+2D))

1.12. – pouze prodej

MOC 799,- Kč

Animovaný, USA, 2008

3D Blu-ray + 2D Blu-ray

Info o filmu: Užijte si zábavná dobrodružství psa Bolta v Blu-ray kvalitě. Oblíbenou animovanou

Disneyho komedii nyní přinášíme ve 3D! Disneyho senzační animovaná komedie se vám

nyní představí v neskutečném 3D obraze a high definition zvuku, že si budete připadat

úplně jako v kině! Bolt je hlavní hvězda jednoho z nejoblíbenějších seriálů v Hollywoodu. Jediná potíž

spočívá v tom, že Bolt sám celý ten cirkus považuje za skutečnost. Když se superpes

omylem ocitne v New Yorku a ještě k tomu bez Penny, svojí milované kolegyně a paničky,

okamžitě se snaží najít cestu domů. Společně s přítelem a televizním fanatikem

křečkem Bivojem a protřelou kočkou Mickou se Bolt vydává na úžasnou výpravu. Začne

dobrodružství, které je tentokrát opravdové!

Bolt - pes pro každý případ 3D

Zvuková verze/formát: Dolby Digital 5.1 DTS-HD:  angličtina • Dolby Digital 5.1:  čeština, slovenština, polština, pařížská francouzština, španělština (Latinská Amerika), ruština, ukrajinština

Obrazový formát: 1080p High-Definition / 1.78:1

Titulky: české , slovenské, anglické, polské,  francouzské, španělské, ruské, ukrajinské

Délka: 96 min.

Bolt - pes pro každý případ 2D

Bonusy:

 • Vynechané scény
 • Disney v zákulisí
 • Natáčení s Johnem Travoltou a Miley Cyrus
 • Exkluzivní kraťas
 • …a mnohem více…

Zvuková verze/formát: 5.1 Dolby: čeština, slovenština, angličtina, maďarština, hebrejština, řečtina, bulharština, turečtina, rumunština, chorvatština, slovinština

Obrazový formát: 1080p High Definition / 16x9 / 1.78:1

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, hebrejské, řecké, bulharské, turecké,

rumunské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 96 min.
Komentáře