Exmanželka za odměnu

Blu-Ray |

Na Milo Boyda, smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley.

Exmanželka za odměnuExmanželka za odměnu / Bounty Hunter / 2010

Akční / Komedie / Romantický

Režie: Andy Tennant

Hrají: Gerard Butler, Jennifer Aniston, Christine Baranski, Siobhan Fallon, Cathy Moriarty, Jason Sudeikis, Dorian Missick, David Costabile, Peter Greene

Info o filmu (distributor): Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život. Možná se domnívali, že splnit manželský slib lásky, věrnosti a vzájemného respektu byl úkol nad jejich síly. Pokud ale chtějí přežít, budou muset společně překonat nástrahy mnohem větší.

Bonusy: Sledujte Jennifer Aniston a Gerarda Butlera při natáčení Exmanželky za odměnu ve filmu o filmu Zastávky na trase, abyste se dozvěděli více o vzniku této skvělé komedie. DVD také obsahuje Pravidla k přelstění lovce odměn!

Zvuk: český 5.1, anglický 5.1 , maďarský 5.1, ruský 5.1, ukrajinský 5.1, polský 5.1 VO

Titulky: české, slovenské, anglické, maďarské, polské, arabské, bulharské, čínské, chorvatské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, islandské, indonéské, korejské, litevské, rumunské, srbské, slovinské, turecké

Délka: 110 min

Obraz:16:9; 2.35:1

V prodeji i půjčovnách od 23. 8. 2010, doporučená cena 599 Kč

Studio: Sony Pictures

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře