Jih proti severu

Blu-Ray |

Historická romance. Válečná epika. Rodinná sága. Populární příběh, dokonale adaptovaný pro nejširší publikum.

Jih proti severuJih proti severu
(Gone with the wind UCE (70th Anniversary))

Historický,USA, 1939
Hrají: Clark Gable, Vivien Leigh, Barbara O'Neil, Olivia de Havilland
Režie: Victor Fleming, George Cukor, Sam Wood

Vydání k 70. výročí

David Selznick uvádí film podle Margaret Mitchell

Info o filmu (distributor): Historická romance. Válečná epika. Rodinná sága. Populární příběh, dokonale adaptovaný pro nejširší publikum. Hvězdné herectví sálající charismatem a vášní. Filmové řemeslo ve své vrcholné podobě. To vše se ideálně spojuje v pouhých třech slovech – Jih proti Severu.
Tato dynamická a věčně přitažlivá filmová podívaná z amerického Jihu v období občanské války vstupuje do vašeho domácího kina se vší nádherou nové high-definition edice k 70. výročí, nabízející restaurovaný obraz v dosud nevídané kvalitě rozlišení 1080p. Monumentální film, který producent David O. Selznick natočil podle Pulitzerovou cenou vyznamenaného románu Margaret Mitchell, tak nyní může okouzlovat nové generace diváků s velkolepým leskem, který si jedno z největších děl Hollywoodu zaslouží.

Bonusy:
• Komentář historika Rudyho Behlmera

Zvuková verze/formát: : čeština (DD 1.0), angličtina (TrueHD 5.1, DD 5.1, DD 1.0), ruština (DD 5.1), polština (DD 1.0/voice over), maďarština (DD 1.0)

Obrazový formát: 4:3

Titulky: české, chorvatské, bulharské, arabské, řecké, thajské, portugalské, ukrajinské, turecké, slovinské, srbské, ruské, rumunské, polské, estonské, hebrejské, maďarské, islandské, litevské, lotyšské, anglické pro neslyšící

Délka: 233 min.

9.11. – videopůjčovny
18.11.– prodej

Doporučená cena 799 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře