Monstra oceánů 3D: Pravěké dobrodružství

Blu-Ray |

Vydejte se zpátky v čase o 80 milionů let do doby, kdy zemi vládli dinosauři a kdy řada stejně úžasných tvorů lovila a bojovala o přežití v nekonečných prehistorických oceánech.

Monstra oceánů 3D: Pravěké dobrodružstvíMonstra oceánů 3D: Pravěké dobrodružství / Sea Monsters: a Prehistoric Adventure 3D

obsahuje 2D i 3D verzi + 4ks brýle

Dokument, USA 2009

Prehistorické dobrodružství
Vypráví Liev Schreiber s původní hudbou Petera Gabriela a The Footnote

Zábava pro celou rodinu – nyní oživená fascinujícím 3D!
Uváděno ve formátech 3D a 2D

Info o filmu (distributor): Vydejte se zpátky v čase o 80 milionů let do doby, kdy zemi vládli dinosauři a kdy řada stejně úžasných tvorů lovila a bojovala o přežití v nekonečných prehistorických oceánech. Překrásné fotorealistické obrazy znovuvytvářejí nebezpečný podvodní domov dvou mladých mořských ještěrů velikých jako delfíni, kterým se říká Dolichorhynchopové nebo také Dolíci. Sledujte jejich neuvěřitelnou cestu vodami ovládanými nejnebezpečnějšími predátory, co kdy lovili v oceánech. S působivým vyprávěním National Geographic, protkaným převratnými objevy fosílií z celého světa a přesnými počítačovými rekonstrukcemi, se ponoříte do dramatu života a smrti z dob, kdy oceánům vládla monstra! Film byl původně uváděn v IMAXu(r) a dalších speciálních kinech.

Zvuková verze/formát: česky 5.1, anglicky 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české

Délka: 40 min.

16.9. – prodej
Doporučená cena 599 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze
Komentáře