Orphan

Blu-Ray |

Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla.

OrphanOrphan

Horor, USA, 2009

Hrají: Vera Farmiga, Peter Sarsgard, Karel Roden

Režie: Jaume Collet - Serra

S Esther není něco v pořádku.

Navíc mrazivý alternativní konec.

Info o filmu (distributor): Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Dark Castle Productions přichází se snímkem Orphan, který vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá.

BONUSOVÝ MATERIÁL EXKLUZIVNĚ NA BLU RAY:
MAMINČINI ĎÁBLÍKOVÉ: ORPHAN A DĚTI ZLA A ZKAŽENOSTI – Filmový štáb a herci hovoří o žánru dětských hororů a diskutují o známých dětských psychopatech v historii filmu. (v high Definition)
VYSTŘÍHANÉ SCÉNY VČETNĚ MRAZIVÉHO ALTERNATIVNÍHO KONCE

Zvuková verze/formát: Dolby TrueHD: anglicky 5.1, Dolby Digital: česky 5.1, anglicky 5.1, maďarsky 5.1, kastilsky 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické pro neslyšící, řecké, finské, holandské, dánské, norské, portugalské, kastilské, švédské, indonéské, čínské, arabské
Bonusové titulky: české, anglické pro neslyšící, maďarské, holandské, čínské, kastilské

Délka: 123 min.

11.1. – videopůjčovny
20.1.– prodej

Doporučená cena 799 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře