Pařba ve Vegas

Blu-Ray |

Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace?

Pařba ve VegasPařba ve Vegas
(The Hangover)

Komedie, USA, 2009

Hrají: Bradley Cooper, Justin Bartha, Heather Graham, Mike Tyson

Režie: Todd Phillips

Info o filmu (distributor): Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupely ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejete se k Pařbě ve Vegas.

Bonusy:
Bonusový materiál exkluzivně pro Blu-ray TM

• Obraz v obraze - komentář
Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms a Todd Phillips
• Více fotek ze ztraceného foťáku
Další fotografie odhalující události bláznivé noci
• Další bonusový materiál
• Mapa destrukce – vydejte se po stopách hrdinů během jejich osudové noci, podívejte se na skutečné lokace, poznejte lasvegaské tradice a sledujte natáčení, které tu probíhalo.
• Šílenství Kena Jeonga – neuvěřitelně zábavná nonstop improvizace Kena Jeonga
• Akční fokus – kompilace fyzických gagů z filmu
• Píseň tří kamarádů – Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis předvádějí ve “volném stylu” svou vlastní píseň
The Dan Band – The Dan Band hraje “Fame”
• Pro zasmání

Zvuková verze/formát: (DD 5.1) čeština, angličtina, maďarština, thajština, ruština, polština, turečtina, ukrajinština, španělština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, ruské, rumunské, portugalské, polské, litevské, srbské, slovinské, čínské, bulharské, arabské, hebrejské, maďarské, řecké, indonéské, korejské, lotyšské, estonské, španělské, turecké, thajské, chorvatské, anglické pro neslyšící

Délka: 100 min.

23.11. – videopůjčovny
2.12.– prodej

Doporučená cena 799,- Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře