Porota

Blu-Ray |

Legendy stříbrného plátna Gene Hackman a Dustin Hoffman se poprvé setkávají před kamerou v elektrizujícím filmu o bezcitném právním konzultantovi (Hackman), který pro výhru udělá vše.

PorotaPorota / Runaway Jury / 2003

Thriller

Režie: Gary Fleder

Hrají: John Cusack, Rachel Weisz, Gene Hackman, Dustin Hoffman, Jeremy Piven, Bruce McGill, Stanley Anderson, Nick Searcy, Cliff Curtis, Nestor Serrano, Leland Orser

Info o filmu (distributor): Skvělý vypravěč John Grisham a režisér fi lmu Neříkej ani slovo společně uvádějí strhující a napínavý thriller, který “vás jednou chytne a už nepustí” (Philadelphia Metro). Legendy stříbrného plátna Gene Hackman a Dustin Hoffman se poprvé setkávají před kamerou v elektrizujícím filmu o bezcitném právním konzultantovi (Hackman), který pro výhru udělá vše. Tentokrát jsou v sázce lidské životy a miliony dolarů, kvůli nimž rozehrává smrtící hru kočky s myší se členem poroty (John Cusack) a tajemnou ženou (Rachel Weisz), jež slibuje “výhru” té straně sporu, která nabídne nejvyšší nabídku. Nebezpečí, intriky a nečekané zvraty fi lmu Porota budete sledovat se zatajeným dechem!

Bonusy: • Hackman & Hoffman konečně spolu: přes 20 minut exkluzivních záběrů ze zkoušek a rozhovory! • Komentář režiséra Garyho Fledera • Komentář k vybraným scénám: Gene Hackman a Dustin Hoffman • Vynechané scény s komentářem • 5 dalších filmů o filmu (Herecké výkony, Z natáčení, Kamera, Výroba, Střih)

Zvuk: český 2.0, anglický 5.1 DTS-HD, portugalský 5.1 DTS, španělský 5.1 DTS, maďarský 2.0, turecký 2.0 MONO

Titulky: české, anglické, španělské, portugalské, bulharské, řecké, kantonské, maďarské, islandské, indické, hebrejské, korejské, mandarínské, thajské, turecké

Délka: 123 min., Obraz: 16:9; 2.35:1

V prodeji a půjčovnách od 14. 6. 2010, doporučená cena 599 Kč

Studio: Sony Pictures

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře