Přeber si to znovu

Blu-Ray |

Mafiánského bosse Paula Vittiho zavřeli do Sing Singu a on tam zmagořil – huláká melodie z West Side Story a vůbec se chová tak, že federálové dojdou k závěru, že by patřil spíš do blázince.

Přeber si to znovuPřeber si to znovu
(Analyze That)


Komedie/Krimi, USA 2002

Hrají: Robert De Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow

Režie: Harold Ramis

Info o filmu (distributor): Mafiánského bosse Paula Vittiho zavřeli do Sing Singu a on tam zmagořil – huláká melodie z West Side Story a vůbec se chová tak, že federálové dojdou k závěru, že by patřil spíš do blázince. Anebo ještě lépe – propustí Vittiho do péče jeho terapeuta Bena Sobela. Chlapci jsou zpátky a s nimi taky velká legrace, protože Robert De Niro (Vitti) a Billy Crystal (Sobel) si zopakovali své role z Přeber si to. Vitti je tentokrát připraven najít si poctivou práci a sekat dobrotu. Anebo to aspoň říká. Může mu ale vyděšený Sobel věřit, zvlášť, když se okolo stále ochomýtají typy jako Lou Francouzák? Ale kašlete na to! A dejte své bránici co proto.

Bonusy:
• Komentář Harolda Ramise
• Jak se točilo Přeber si to znovu

Zvuková verze/formát: čeština (DD 2.0), angličtina (5.1 DTS-HDMA), portugalština (DD 2.0), francouzština (DD 5.1), němčina (DD 5.1), italština (DD 5.1), japonština (DD 5.1), ruština (DD 5.1), španělština (DD 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, portugalské, švédské, španělské, bulharské, chorvatské, slovinské, dánské, holandské, finské, francouzské, hebrejské, italské, japonské, norské, tumunské, ruské, anglické, německé a italské pro neslyšící

Délka: 96 min.

7.6. – videopůjčovny
16.6. – prodej
Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře