Prokletý ostrov

Blu-Ray |

Mrazivý thriller, ze kterého podle kritiků „sálá napětí tak, že je přímo horký na dotek“, je výsledkem opětovné spolupráce oscarového režiséra Martina Scorceseho a Leonarda DiCapria.

Prokletý ostrovProkletý ostrov
(Shutter Island)


Thriller, USA 2010

Hrají: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley

Režie: Martin Scorsese

Info o filmu (distributor): Mrazivý thriller, ze kterého podle kritiků „sálá napětí tak, že je přímo horký na dotek“, je výsledkem opětovné spolupráce oscarového režiséra Martina Scorceseho a Leonarda DiCapria. Když federální agent Teddy Daniels (DiCaprio) dorazí do věznice pro psychicky narušené zločince na ostrově Shutter Island, zdá se, že půjde jen o rutinní vyšetřování. Jenže atmosféra na ostrově brzy zhoustne. Jak Teddy postupuje kupředu, odhaluje stále otřesnější a temnější skutečnosti. Nakonec zjistí, že existují místa, která člověku už nikdy nedovolí odejít.

Bonusy:
• Za oponou - HD
• Maják: pohled do historie - HD

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 DTS HD-MA), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), turečtina (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16x9 anamorfický 2.35-1

Titulky: české, anglické, slovenské, polské, bulharské, maďarské, rumunské, portugalské, islandské, slovinské, chorvatské, srbské, řecké, hebrejské, arabské, turecké

Délka: 137 min.

28.6. – videopůjčovny
7.7. – prodej
Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře