Robin Hood

Blu-Ray |

Odhalte dosud neznámý příběh muže, který se stal legendou. Poznejte hrdinného válečníka, jenž se proměnil v psance...

Robin HoodRobin Hood / 2010

Akční / Drama

Režie: Ridley Scott

Hrají: Russell Crowe, Mark Strong, Cate Blanchett, Scott Grimes, Kevin Durand

Info o filmu (distributor): Držitel Ceny Akademie Russell Crowe se opět spojil s legendárním režisérem Gladiátora Ridley Scottem, aby společně natočili velkolepý akční dobrodružný film Robin Hood.

Odhalte dosud neznámý příběh muže, který se stal legendou. Poznejte hrdinného válečníka, jenž se proměnil v psance, který stanul v čele bandy zkušených nájezdníků, postavil se bezpráví a vedl vzpouru proti slabému a zkorumpovanému anglickému králi.

Když se odvážný rebel zamiloval do krásné Lady Marion (Držitelka Ceny Akademie Cate Blanchett) a chtěl získat její srdce, musel nejprve zachránit její vesnici a pak vzdorovat sílícím hrozbám z blízka i dálky. Robin se svými muži přijal výzvy stále větších dobrodružství, vedl bitvy za blaho země i za návrat anglické slávy…a nevědomky svými činy dal vzniknout jedné veliké legendě.

Bonusy:

• REŽISÉRSKÁ VERZE S 16 MINUTAMI, KTERÉ JSTE NEVIDĚLI V KINECH

• REŽISÉRSKÉ POZNÁMKY (HD): Tvůrčí proces při natáčení klíčových scén

• UMELECKÉ ZTVÁRNENÍ NOTHINGHAMU (HD): Výroba a návrhy kostýmů

Zvuk: český  5.1, anglický  5.1   , portugalský  5.1, maďarský  5.1, španělský  5.1, polský  5.1 VO, ruský  5.1, thajský  5.1, turecký  5.1

Titulky: české,  anglické, brazilské, chorvatské, řecké, maďarské, španělské, polské, rumunské, thajské, turecké, slovinské

Délka: 141 min. a 157 min.

Obraz:16:9; 2.40:1

V prodeji od 13. 9. 2010, doporučená cena 699 Kč

Studio: Universal

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře