Tombstone

Blu-Ray |

Russel v roli šerifa Wyata Earpa a Kilmer jako obhroublý Doc Holiday spojí své síly, aby v pověstné přestřelce s bandou bezohledných desperátů u O.K. Corralu přispěli k vítězství práva.

TombstoneTombstone

Akční/Western, USA 1993

Hrají: Kurt Russell, Val Kilmer, Michael Biehn

Režie: George P. Cosmatos

Každé město má svůj příběh – Tombstone má legendu!

Info o filmu (distributor): Tombstone, to je napínavá akční podívaná v podání Kurta Russela (Hokejový zázrak, Grindhouse: Auto zabiják) a Vala Kilmera (Déjà Vu, Nezvěstné). Legendární bojovníci za spravedlnost znovu udeří – tentokrát na Blue-ray disku.
Russel v roli šerifa Wyata Earpa a Kilmer jako obhroublý Doc Holiday spojí své síly, aby v pověstné přestřelce s bandou bezohledných desperátů u O.K. Corralu přispěli k vítězství práva. Ve hvězdně obsazeném westernu dále hrají Sam Elliot, Bill Paxton, Dana Delany, Jason Priestley, Michael Biehn či hollywoodská ikona Charlton Heston.
Vydejte se s touhle filmovou klasikou do časů dávno minulých, kde kulky jen hvízdají. Spusťte kolty o něco níž... a vychutnejte si mimořádně kvalitní obraz i zvuk Tombstone na Blue-rayTM.

Bonusy:
• Z natáčení Tombstone
• Původní režijní storyboardy
• Trailery a televizní spoty

Zvuková verze/formát: angličtina (5.1), němčina (5.1), polština (voiceover), maďarština (2.0), turečtina (2.0)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, polské, německé, švédské, norské, dánské, finské, islandské, portugalské, maďarské, řecké, bulharské, rumunské, turecké, arabské, srbské, chorvatské, slovinské

Délka: 130 min.

7.6. – videopůjčovny
16.6. – prodej
Doporučená cena 699 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze

Komentáře