Top Gun SE

Blu-Ray |

V roli, která z něj udělala jednu z největších světových hvězd, míří Tom Cruise do nebezpečné zóny v hitu, který definoval podobu moderního blockbusteru.

Top Gun SETop Gun

(speciální sběratelská edice)

Akční, USA 1986

Hrají: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Meg Ryan

Režie: Tony Scott

Info o filmu (distributor): V roli, která z něj udělala jednu z největších světových hvězd, míří Tom Cruise do nebezpečné zóny v hitu, který definoval podobu moderního blockbusteru!
Cruise hraje Mavericka, letecké eso, vyslané do přestižního programu válečného námořnictva Top Gun. Chce-li se ale stát „nejlepším z nejlepších“, bude potřebovat pomoc svého partnera (Anthony Edwards) a nově nalezené lásky (Kelly McGillis). Tento vysokooktanový hit, v němž hraje např. i Val Kilmer, vám vezme dech!

Bonusy: 
Komentář producenta Jerryho Bruckheimera, režiséra Tonyho Scotta, spoluautora scénáře Jacka Eppse, Jr., kapitána Mikea Galpina, technického poradce Petea Pettigrewa a viceadmirála Mikea McCabea 
Nebezpečná zóna: Jak se točil Top Gun 
Storyboardy s volitelným komentářem režiséra Tonyho Scotta 
Nejlepší z nejlepších: Ve skutečném Top Gunu 
Výběrová galerie 
Hudební videa 
Televizní spoty 
Dokumenty ze zákulisí
Dokument o tréninku přežití 
Rozhovory s Tomem Cruisem

Zvuková verze/formát: anglicky 5.1, česky 2.0, maďarsky 5.1, polsky 2.0, turecky 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, bulharské, islandské, maďarské, turecké, arabské, rumunské, polské, portugalské, řecké, chorvatské, slovinské, srbské, anglické, slovenské, estonské, litevské, lotyšské

Délka: 110 min.

20.4. – videopůjčovny
29.4. – prodej

Cena: 799 Kč

Česko-Slovenská filmová databáze


 
Komentáře