Blu-ray novinky Magic Box 6/2011

Blu-Ray |

Červnové high-definition filmy na Blu-ray Magic Box.

Blu-ray novinky Magic Box 6/2011Méďa Béďa

(Yogi Bear)

Datum uvedení: 8.6.2011

MOC 599,- Kč

Animovaný, USA, 2010

Hrají: Dan Aykroyd, Justin Timberlake, Anna Faris, Tom Cavanagh

Režie: Eric Brevig

Dan Aykroyd jako Béďa

Justin Timberlake jako Bubu

 

Info o filmu: Méďa Béďa, všemi milovaný zloděj piknikových košů, vstupuje i se svými stravovacími návyky do filmu, který kombinuje hranou akci s počítačovou animací. Hlasem věčného potížisty Jellystonského parku se stal Dan Aykroyd, jeho věrného kamaráda Bubu mluví v originále tohoto dobrodružství Justin Timberlake. Jellystone málo vydělává a intrikánský major Brown se proto rozhodne ho zavřít a půdu prodat. Pod hrozbou ztráty domova musí Béďa dokázat, že je opravdu “chytřejší než průměrný medvěd”, takže se on a Bubu spojí s rangerem Smithem, aby našli způsob jak zachránit park před uzavřením. Další role v této báječné nové verzi klasických grotesek Hanny a Barbery hrají Anna Faris, Tom Cavanagh, T.J. Miller a Andrew Daly.

Bonusy:

EXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY V HIGH DEFINITION

 • UKÁZKY Z NATÁČENÍ – DAN AYKROYD A JUSTIN TIMBERLAKE PROPŮJČUJÍ SVÉ HLASY HLAVNÍM POSTAVÁM (MÉĎA A BUBU)
 • RANGER JONES A KLENOTY JELLYSTONESKÉHO PARKU, včetně rangerovy kamerové zkoušky s medvědem, RYCHLÁ VODA, NOVÉ VYNÁLEZY A JEŠTĚ MNOHEM VÍCE!
 • JSTE CHYTŘEJŠÍ NEŽ PRŮMĚRNÝ MEDVĚD?
 • NOVÍ LOONEY TUNES: ZUŘIVÝ JEZDEC
 • PLUS: TO NEJLEPŠÍ Z MÉDI BÉDI

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: angličtina 5.1, Dolby Digital 5.1: čeština, polština VO, ruština, ukrajinština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, polské, ruské, estonské, lotyšské, litevské, srbské, slovinské, chorvatské, arabské, anglické pro neslyšící

Délka: 80 min.

 

 

Tři dny ke svobodě

(The Next Three Days)

Datum uvedení: 15.6.2011

MOC 599,- Kč

Thriller, USA, 2010

Hrají: Russell Crowe, Elizabeth Banks, Michael Buie, Moran Atias, Remy Nozik, Toby Green a další

Režie: Paul Haggis

Info o filmu: Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banks) zatčena pro vraždu, kterou, jak tvrdí, nespáchala. Tři roky před rozsudkem se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal nevinu své ženy.

Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Odmítá být odrazen tím, že je bez šance nebo tím, že nemá zkušenost a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku. Ponoří se do nebezpečného a neznámého světa a skutečně riskuje vše pro ženu, kterou miluje.

Bonusy:

 • Jak se točily Tři dny ke svobodě
 • Muži tří dnů ke svobodě
 • Skutečné útěky z lásky

Zvuková verze/formát: česky DTS master 7.1, anglicky DTS master 7.1, maďarsky DTS master 7.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, maďarské

Délka: 133 min.

 

 

AC/DC: Let there be Rock

(AC/DC: Let there be Rock)

Datum uvedení: 15.6.2011

MOC 799,- Kč

Hudební, USA, 1980

Hrají: Phil Rudd, Ronald Belford Scott, Angus Young, Malcolm Young, Cliff Williams

Režie: Eric Dionysius, Eric Mistler

ÚPLNĚ POPRVÉ NA BLU-RAY ™

LIMITOVANÁ A ČÍSLOVANÁ EDICE

Slavný koncertní film AC/DC vychází ke 30. výročí digitálně remasterovaný, VČETNĚ HODINY ZBRUSU NOVÝCH BONUSŮ, PAMĚTNÍ KNIHOU, TRSÁTKEM A SBĚRATELSKÝMI KARTAMI

Info o filmu: Měli jste tam být - a teď konečně můžete. Vůbec poprvé na DVD a navíc v kompletně remasterované podobě vychází slavný film z konceru AC/DC v Paříži roku 1979, který doslova otřese vašim světem (a přišpendlí vám uši ke zdi!) Skupina – kytaristé Angus a Malcolm Youngovi, zpěvák Bon Scott na svém posledním turné, Phil Rudd a Cliff Williams – znovu oživí bouři, slávu a vášeň 13 legendárních písní (včetně drsného chorálu Highway to Hell). Sledujte to. Prožijte to. Let There Be Rock!

Bonusy:

PLUS EXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY:

Zvuková verze/formát: DD anglicky 5.1, anglicky 2.0

Obrazový formát: 4:3

Titulky: české, španělské (Latinská Amerika), kastilské, portugalské, polské, korejské, italské pro neslyšící, německé pro neslyšící, anglické pro neslyšící, turecké, francouzské (Paříž)

BONUSOVÝ MATERIÁL: Nemusí být v High Definition. Audio a titulky jsou různé.

Délka: 98 min.

Rambo

(First Blood)

Datum uvedení: 15.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 1982

Hrají: Sylvester Stallone, Richard Crenna, Brian Dennehy, Bill McKinney, Jack Starrett a další

Režie: Ted Kotcheff

Info o filmu: Info o filmu: Veterán vietnamské války John Rambo (Sylvester Stallone - Země policajtů, Sejměte Cartera, Demolition Man, Rocky) jezdí stopem z místa na místo. Šerif Will Teasle (Brian Dennehy - She Hate Me, Romeo&Julie) se ho snaží vypudit ze svého města. Když Rambo odmítne odejít, ocitne se za mřížemi pro potulku. Díky bojovým schopnostem se Rambovi podaří z vězení utéct. Hledá pak úkryt ve zdejších horách, jenže šerif a jeho lidé jsou mu na stopě. Pověsti o Rambově válce jednoho muže se šíří, a tak má Teasle najednou co dělat s vojákovým bývalým velitelem plukovníkem Trautmanem (Richard Crenna - To je vražda, napsala, V žáru vášně). Ten jediný také dokáže Ramba zastavit...

Bonusy:

 • Rozhovor se Sylvesterem Stallonem
 • Trailer 1
 • Trailer 2

Zvuková verze/formát: česky, anglicky DTS-HD Master Audio 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české

Délka: 93 min.

Rambo II.

(Rambo: First Blood Part II)

Datum uvedení: 15.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 1985

Hrají: Sylvester Stallone, Richard Crenna, Charles Napier, Steven Berkoff, Julia Nickson a další

Režie: George P. Cosmatos

Info o filmu: Přestože vietnamská válka už oficiálně skončila, je John Rambo (Sylvester Stallone - Země policajtů, Sejměte Cartera, Demolition man, Rocky) pořád působivý stroj na zabíjení. Jeho schopnost přežít je vystavena zkoušce na přísně tajné misi do vietnamské džungle. Má za úkol pátrat po nezvěstných amerických vojácích, kteří mohou být stále naživu - jako rukojmí vietnamského kapitána Vinha (William Ghent) a jeho ruského kumpána podplukovníka Padovskeho (Steven Berkoff - Policajt z Beverly Hills, Mechanický pomeranč). Plukovník Trautman (Richard Crenna - To je vražda, napsala, V žáru vášně) posílá Ramba, aby je zachránil...

Bonusy:

Zvuková verze/formát: česky, anglicky DTS-HD Master Audio 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české

Délka: 96 min.

Rambo III.

(Rambo III)

Datum uvedení: 15.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 1988

Hrají: Sylvester Stallone, Richard Crenna,  Marc De Jonge, Kurtwood Smith a další

Režie: Peter MacDonald

Info o filmu: John Rambo (Sylvester Stallone) žije nerušený život v buddhistickém klášteře v Thajsku. Když ho jeho bývalý velitel Samuel Trautman (Richard Crenna) požádá o pomoc s přísně tajnou misí v Afghánistánu, Rambo jeho žádost odmítne. Během operace je však plukovník Trautman unesen ruským plukovníkem Zaysenem (Marc De Jonge), a tak Rambo mění svůj názor a zahajuje záchranou misi. Spojuje se s mudžahedínskými vzbouřenci, aby se spolu pokusili vysvobodit Trautmana ze Zaysenova zajetí.

Bonusy:

Zvuková verze/formát: česky, anglicky DTS-HD Master Audio 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: česky

Délka: 97 min.

Opravdová kuráž

(True Grit)

Datum uvedení: 22.6.2011

MOC 599,- Kč

Western, USA, 2010

Hrají: Jeff Bridges, Matt Damon, Josh Brolin, Barry Pepper, Hailee Steinfeld a další

Režie: Ethan Coen, Joel Coen

Info o filmu: True Grit, to je působivý příběh o pomstě a statečnosti zasazený do nelítostného
a nevyzpytatelného prostředí amerického pohraničí, kde je spravedlnost jednoduchá a slitování vzácné. Mattie Ross (Hailee Steinfeld) chce za každou cenu pomstít otcovu krev, kterou pro kousek zlata prolil Tom Chaney (Josh Brolin). Když Chaney uprchne, požádá tahle čtrnáctiletá dívka o pomoc Roostera Cogburna (oscarový Jeff Bridges), jednookého šerifa a alkoholika v jedné osobě, a ostříleného texaského rangera LaBoeufa (držitel Oscara Matt Damon) a společně s nimi pak vyrazí po jeho stopě. Strastiplná cesta nesourodé, ale odhodlané trojice má jen jediný cíl: pomstu.

Bonusy:

 • Mattie a její opravdová kuráž
 • Od honzíků po jelenici - Dobové kostýmy ve filmu
 • Kolty, winchestrovky&remingtony - Zbraně z westernů
 • Znovuzrození Fort Smith
 • Herecké obsazení
 • Charles Portis – Největší spisovatel, o kterém nikdy nikdo neslyšel
 • Opravdová kuráž – Filmové řemeslo
 • Upoutávka

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 DTS HD - MA), polština (Dolby Digital 5.1), maďarština (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1), turečtina (Dolby Digital 5.1), thajština (Dolby Digital 5.1)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, polské, maďarské, bulharské, rumunské, chorvatské, slovinské, srbské, portugalské, řecké, turecké, islandské, estonské, litevské, lotyšské, ruské, ukrajinské, hindské, thajské, korejské, mandarínské, kantonské, indonéské, malajsijské, arabské, hebrejské

Délka: 108 min.

Bod zlomu

(Point Break)

Datum uvedení: 22.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 1991

Hrají: Patrick Swayze, Keanu Reeves, Gary Busey, Lori Petty, John C. McGinley a další

Režie: Kathryn Bigelow

Info o filmu: Jeď rychle a dobře se drž, Johnny! Začínající agent FBI Johnny Utah se učí zvládat vlny. Dostal totiž rozkaz infiltrovat se do skupiny extrémních surfařů, údajných bankovních lupičů “exprezidentů”, kteří při přepadení nosí masky bývalých obyvatel Bílého domu. Johnnyho hraje Keanu Reeves, charismatického milovníka napětí Bodhiho ztělesnil Patrick Swayze a režisérka Kathryn Bigelow natočila Bod zlomu jako adrenalinovou vlnu riskantních jízd na vodě i ve vzduchu. V roce 2009 se nebezpečí a hazardu věnovala znovu a díky bravurnímu zpracování filmu Smrt čeká všude se stala první ženou, která získala Oscara za nejlepší režii.

Bonusy:

 • Vynechané scény
 • 4 dokumenty: Závislí na adrenalinu, Buď anebo, Místo natáčení: Malibu a Jízda na vlnách
 • Filmová upoutávka

Zvuková verze/formát: (DTS-HDMA ) angličtina 5.1, (DD) čeština 2.0, kastilská španělština 5.1, polština 5.1, italština 2.0, němčina 2.0, pařížská francouzština 2.0, latinská španělština 2.0

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, portugalské (Brazílie), španělské (Kastílie), španělské (Latinská Amerika), německé pro neslyšící, hebrejské, italské pro neslyšící, korejské, polské, francouzské (Paříž), anglické pro neslyšící, holandské, čínské

Délka: 122 min.

Superman se vrací

(Superman Returns)

Datum uvedení: 22.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 2006

Hrají: Brandon Routh, Kate Bosworth, Kevin Spacey, James Marsden, Parker Posey a další

Režie: Bryan Singer

nfo o filmu: Během uplynulých pěti let, kdy pátral po své rodné planetě, se věci na Zemi změnily. Lidé už nečekají, až je Superman zachrání. Lois Laneová má syna, snoubence a Pulitzerovu cenu za článek „ Proč svět nepotřebuje Supermana“. A Lex Luthor? Ten vymyslel plán, který zničí pouhé miliardy životů.

Filmař Bryan Singer (X-Men, X2) stále zachovává úctu k legendě, zároveň dodává oblíbené postavě novou dimenzi. Brandon Routh v čele hvězdného obsazení, v dalších rolích uvidíte Kate Bosworth jako Lois a Kevina Spaceyho jako Lexe.

Dobrodružství začíná, čeká vás akce v oblacích a konečné zúčtování, při kterém se zachvějí kontinenty.

Bonusy:

 • Requiem za Krypton: Jak se točil film – od scénáře na plátno v 7 dílech

Tajné počátky a první problémy: Krystalizující Superman

Krystalizace: Vytaváření  Supermana – Od návrhů k finální podobě placu

Neodolatelná přitažlivost domů na pláži: Jak se točilo – Superman na farmě

Neodolatelná přitažlivost domů na pláži: Jak se točilo – Superman ve městě

Neodolatelná přitažlivost domů na pláži: Jak se točilo – Superman v nesnázích

Lexovo hobby: Jak ohrozit Supermana – v zákulisí s Kevinem Spaceym

Superman v dárkovém balení – Konec vlády fotografie

 • Vzkříšení Jor-Ela: Jak tvůrci vzkřísili Supermanova otce Jor-Ela (Marlon Brando)
 • Vynechané scény
 • Filmové upoutávky
 • Videodeníky Bryana Singera

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: anglicky 5.1, Dolby Digital: česky 5.1, kastilsky 5.1, italsky 5.1, německy 5.1, francouzsky (Paříž) 5.1, portugalsky 5.1, španělsky 5.1, francouzsky (Kanada)5.1, maďarsky 5.1, polsky 5.1, rusky 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, polské, maďarské, hebrejské, řecké, chorvatské, thajské, portugalské, islandské, čínské, turecké, ruské, dánské, francouzské, slovinské, korejské, švédské, španělské kastilské, norské, finské, rumunské

Délka: 154 min.

Superman II: Verze Richarda Donnera

(Superman II: Richard Donner Cut)

Datum uvedení: 22.6.2011

MOC 499,- Kč

Akční, USA, 1978, 1980,2006

Hrají: Marlon Brando, Gene Hackman, Christopher Reeve, Ned Beatty, Jackie Cooper, Glenn Ford, Trevor Howard, Margot Kidder a další

Režie: Richard Donner

Tak jak byl původně zamýšlen a natočen

Střih Richarda Donnera

Verze, kterou jste nikdy neviděli

Info o filmu: Dokud neuvidíte tento film, nemůžete říct, že jste viděli všechny filmy o Supermanovi! Superman II v hlavní roli s Christopherem Reevem se vrací s úvodem a závěrem, který jste dosud neviděli. Režisér Richard Donner začal točit Supermana II už během filmování Supermana a jeho unikátní vize se zjevuje až nyní. Jor-El (Marlon Brando v nedávno nalezených záběrech) se tu objevuje v klíčových nových scénách, které umocňují Supermanovu legendu a prohlubují vztah mezi otcem a synem. Lois Laneová (Margot Kidder) spřádá víc plánů, jak odhalit Clarka Kenta jako Supermana. Tato verze, přinášející celou řadu velkých i menších změn, představuje zcela novou diváckou zkušenost.

Bonusy:

 • Komentář režiséra Richarda Donnera a tvůrčího konzultanta Toma Mankiewicze
 • Úvod režiséra Richarda Donnera
 • Nový dokument Superman II: Restaurování vize
 • Vynechané scény

Zvuková verze/formát: (DTS-HDMA ) angličtina 5.1, (DD) thajština 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, polské, portugalské (Brazílie), portugalské (Evropa), ruské, slovinské, španělské (Kastílie), španělské (Latinská Amerika), švédské, thajské, turecké, rumunské, čínské, chorvatské, dánské, anglické pro neslyšící, finské, francouzské (Paříž), norské, korejské, japonské, italské pro neslyšící, islandské, německé pro neslyšící, řecké, maďarské, hebrejské

Délka: 116 min.

Život po životě

(Hereafter)

Datum uvedení: 29.6.2011

MOC 599,- Kč

Drama, USA, 2010

Hrají: Matt Damon, Cécile De France, Marthe Keller, George McLaren a další

Režie: Clint Eastwood

Info o filmu: George (Matt Damon) je americký dělník, který má už od dětství zvláštní spojení s posmrtným životem. Francouzská novinářka Marie (Cécile de France) se ocitne na hranici života a smrti, což naprosto otřese její realitou. A když londýnský školák Marcus (Frankie a George McLarenovi) ztratí svého nejbližšího člověka, zoufale potřebuje odpovědi. Všichni hledají pravdu a jejich životy se protnou a navždy změní tím, co podle nich může – nebo musí – existovat v životě po životě. Podle scénáře dvojnásobného nositele oscarové  nominace Petera Morgana režíroval tento nezapomenutelný originální příběh oscarový režisér Clint Eastwood. Další role v něm vytvořili Jay Mohl, Bryce Dallas Howard, Marthe Keller a Derek Jacobi.

Bonusy:

EXKLUZIVNĚ NA BLU-RAY

 • Vítejte v životě po životě   - S CLINTEM EASTWOODEM A MATTEM DAMONEM

Nahlédněte do světa skeptiků a médií, kteří zkoumají možnost existence života po smrti a odhalte tajemství natáčení Života po životě. Bonusové informace Vám odpoví na otázky: Spojení mezi dvojčaty, Proč bílé světlo a ještě mnohem více!

 • PLUS: Faktor jménem Eastwood – Prodloužená verze
 • POPRVÉ V HIGH-DEF!

Detailní profil herecké a režisérské kariéry v délce celovečerního filmu – Eastwood vlastními slovy zhodnocuje svou více než 35 letou spolupráci s Warner Bros.

Zvuková verze/formát: DTS-HD Master Audio: angličtina 5.1, Dolby Digital 5.1: čeština, maďarština, polština VO, pařížská francouzština, němčina

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, anglické pro neslyšící, maďarské, francouzské, švédské, norské, finské, dánské, rumunské, řecké, hebrejské, polské, holandské, německé pro neslyšící

Délka: 129 min.

Vévodkyně

(The Duchess)

Datum uvedení: 29.6.2011

MOC 499,- Kč

Historický,VB/Francie/Itálie,2008

Hrají: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Charlotte Rampling a další

Režie: Saul Dibb

Info o filmu: Dlouho předtím, než vůbec vznikl pojem společenské "ikony”, vévodkyně z Devonshiru Georgiana Spencerová (Keira Knightley) byla jeho dokonalým ztělesněním. Stejně jako její přímý potomek princezna Diana, byla úchvatná, okouzlující a obdivovaná celou zemí.
Byla odhodlaná vstoupit i na pole veřejného života a v hazardu, pití a důvtipu dokázala předčít většinu aristokratů své doby. Jako vedoucí osobnost politicky prozíravých Whigů pomáhala uvádět do anglického života radikální změny. I když její moc a popularita rostly, v osobním životě štěstí nenacházela. Stále ji pronásledoval fakt, že jediný muž v Anglii, kterému nedokázala učarovat, byl její vlastní manžel, vévoda (Ralph Fiennes).
Když se pak pokusila najít vlastní způsob jednání v souladu se svými city a dostát přitom svým povinnostem, byl výsledkem rozpor a vztahy tak spletité, že o nich mluvil celý Londýn.

Bonusy:

 • Rozhovory
 • Záběry z natáčení

Zvuková verze/formát: česky DD 5.1, anglicky DD 5.1

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české

Délka: 110 min.

Pán prstenů filmová trilogie: Rozšířená edice

(The Lord of the Rings: Extended Edition Trilogy)

Datum uvedení: 29.6.2011

MOC 2.499,- Kč

Fantasy, USA/Nový Zéland/ 2001, 2002, 2003

Hrají: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Cate Blanchett, Sean Bean, Liv Tyler, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Christopher Lee a další

Režie: Peter Jackson

Rozšířené verze všech tří filmů v oslnivém 1080p a DTS-HD MA 6.1 audio.

Luxusní 15ti disková edice obsahuje 9 bonusových DVD s více než 26 hodinami fascinujících materiálů ze zákulisí včetně výjimečných dokumentů Costy Botese.

Info o filmu:

Pán prstenů: Společenstvo PrstenuTM Rozšířená verze

4 Oscary (2001): nejlepší kamera, masky, hudba a vizuální efekty

Frodo se s pomocí statečného Společenstva přátel a spojenců vydává na nebezpečnou pouť, jejímž cílem je zničení Jednoho Prstenu.

 

Pán prstenů: Dvě věžeTM Rozšířená verze

2 Oscary (2002): nejlepší střih zvukových efektů a vizuální efekty

Ve druhé kapitole této historické filmové trilogie se Společenstvo rozpadá, boj za zničení Jednoho Prstenu ale pokračuje.

 

Pán prstenů: Návrat krále TM Rozšířená verze

11 Oscarů (2003): nejlepší film, režie (Peter Jackson), adaptovaný scénář, výprava a dekorace, kostýmy, střih, masky, hudba, píseň Into the West, zvuk a vizuální efekty

Konečná bitva o Středozemi začíná. Frodo a Sam, vedeni Glumem, pokračují ve své nebezpečné misi k ohňům Hory osudu, aby zničili Jeden Prsten.

 

Bonusy:

Pán prstenů

Společenstvo Prstenu

 • Disky 1 a 2 – Blu-rayTM

Pán prstenů: Společenstvo prstenu TM Rozšířená verze v 1080 High Definition

4 komentáře režiséra a scenáristů, herců, produkčního a výtvarného týmu s více než 30 osobnostmi včetně Petera Jacksona, Fran Walsh, Philippy Boyens, Richarda Taylora, Andrewa Lesnieho, Howarda Shorea, Jima Rygiela, Randyho Cooka a herců včetně Elijaha Wooda, Iana McKellena, Liv Tyler, Seana Astina, Johna Rhyse-Daviese, Billyho Boyda, Dominica Monaghana, Orlanda Blooma, Christophera Leeho a Seana Beana

 • Disk 3 – DVD Bonusy – 1. část: Od knihy k vizi

6 dokumentů o J.R.R. Tolkienovi, procesu adaptace a plánování filmu, návrzích a budování Středozemě plus návštěva dílen společnosti Weta, kde se zblízka podíváte na kostýmy, zbraně, brnění, stvoření a miniatury vytvořené pro film

 • Disk 4 – DVD Bonusy – 2. část: Od vize k realitě

11 dokumentů o hercích, natáčení, dni ze života hobitů, vizuálních efektech, dokončovacích pracích, střihu, hudbě a zvuku a uvedení filmu * Galerie fotografií ze zákulisí

 • Disk 5 – Jak se točilo Společenstvo Prstenu

Tento jedinečný film, vytvořený Costou Botesem (kterého si osobně vybral Peter Jackson) používá neupravený materiál, aby odhalil zákulisí největší dobrodružné filmové série všech dob

Zvuková verze/formát: (6.1 DTS-HDMA) angličtina, (DD 5.1) polština, thajština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, čínské, anglické pro neslyšící, kantonské, thajské, rumunské, polské, korejské, hebrejské

Délka: 228 min.

Bonusy:

Pán prstenů

Dvě věže

Pán prstenů: Dvě věžeTM Rozšířená verze v 1080p High Definition

4 komentáře režiséra a scenáristů, herců, produkčního a výtvarného týmu s více než 30 osobnostmi včetně Petera Jacksona, Fran Walsh, Philippy Boyens, Barrie M. Osbornea, Richarda Taylora, Andrewa Lesnieho, Howarda Shorea, Jima Rygiela a Joea Letteriho a herců včetně Elijaha Wooda, Seana Astina, Johna Rhyse-Daviese, Billyho Boyda, Dominica Monaghana, Orlanda Blooma, Christophera Leeho, Seana Beana, Mirandy Otto, Brada Dourifa, Andyho Serkise, Bernarda Hilla a dalších

5 dokumentů, odhalujících, jak byla kniha adaptována do scénáře, původ Středozemě, vytváření Středozemě, návštěva dílen společnosti Weta a detailní pohled na vytváření a oživování Gluma

Tento jedinečný film, vytvořený Costou Botesem (kterého si osobně vybral Peter Jackson) používá neupravený materiál, aby odhalil zákulisí největší dobrodružné filmové série všech dob

Tento jedinečný film, vytvořený Costou Botesem (kterého si osobně vybral Peter Jackson) používá neupravený materiál, aby odhalil zákulisí největší dobrodružné filmové série všech dob.

Zvuková verze/formát: (6.1 DTS-HDMA) angličtina, (DD 5.1) polština, thajština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, čínské, anglické pro neslyšící, kantonské, thajské, rumunské, polské, korejské, hebrejské

Délka: 235 min.

Bonusy:

Pán prstenů

Návrat krále

 • Disky 11 a 12 – Blu-ray

Pán prstenů: Návrat králeTM Rozšířená verze v 1080p High Definition

4 komentáře režiséra a scenáristů, herců, produkčního a výtvarného týmu s více než 30 osobnostmi včetně Petera Jacksona, Fran Walsh, Philippy Boyens, Barrie M. Osbornea, Richarda Taylora, Andrewa Lesnieho, Howarda Shorea, Jima Rygiela a herců včetně Elijaha Wooda, Iana McKellena, Liv Tyler, Seana Astina, Johna Rhyse-Daviese, Bernarda Hilla, Christophera Lee, Billyho Boyda, Dominica Monaghana, Orlanda Blooma, Huga Weavinga, Mirandy Otto, Davida Wenhama, Karla Urbana, Johna Noblea a Andyho Serkise, Sméagola a Gluma

6 dokumentů popisujících jak byla kniha adaptována do scénáře, jak se tvořila Středozemě, návštěva dílen společnosti Weta, návrhy kostýmů a další

2 interaktivní mapy: atlas Středozemě a Nový Zéland jako Středozemě

Galerie s audiokomentáři (obsahující archiv více než 2 000 obrázků)

7 dokumentů o natáčení, vizuálních efektech, střihu, hudbě a zvuku a dojemná pocta herců, loučících se se Středozemí a postavami, které hráli

Tento jedinečný film, vytvořený Costou Botesem (kterého si osobně vybral Peter Jackson) používá neupravený materiál, aby odhalil zákulisí největší dobrodružné filmové série všech dob

Zvuková verze/formát: (6.1 DTS-HDMA) angličtina, (DD 5.1) polština, thajština

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, čínské, anglické pro neslyšící, kantonské, thajské, rumunské, polské, korejské, hebrejské

Délka: 263 min.
Komentáře