3D projektor Optoma HD131Xe

Excellent |

získal ocenění za bezkonkurenční poměr ceny a výkonu

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

3D projektor Optoma HD131Xe

 

Výběr projektoru pro kvalitní domácí kino, který by poskytl vynikající Full HD obraz ve 3D a přitom byl cenově dostupný, je často velmi složitým úkolem. Řešením může být špičkový projektor Optoma HD131Xe, který najde uplatnění jak v domácnosti při sledování filmů ve Full HD kvalitě, hraní her, tak i ve firmách při prezentacích, či školeních. Zážitek velmi se podobající kinu lze navodit díky extrémnímu zvětšení projekce, přístroj totiž umožňuje promítat obraz až do velikosti 300“!

HD131Xe je vybaven technologii BrilliantColor pro dokonalé zpracování obrazu, která divákům přináší ohromující a živé barvy. Pomocí šesti samostatných primárních a sekundárních barev dosahuje nové úrovně výkonu a řízení barev, přičemž v porovnání s konvenčními technologiemi zvyšuje svit až o 50 procent.

Projektor se pyšní jasem 2500 ANSI, který ještě více zdůrazňuje působivou hloubku trojrozměrných efektů s dokonale vyváženými barvami. Výjimečných detailů ve světlých i tmavých scénách dosahuje i díky vysokému kontrastu 18000:1. Výsledkem jsou přesné, realistické obrázky anebo hraní her v úchvatném trojrozměrném požitku.

To vše podtrhuje zajímavá cena projektoru, která se v balíčku s aktivními 3D brýlemi dostala již na 19 tisíc korun. Zabudovaná technologie Eco+ navíc přispívá ke snižovaní spotřeby elektrické energie a zároveň prodlužuje životnost lampy až na šest tisíc hodin. To v konečném důsledku výrazně snižuje náklady na provoz.

 

Cena od 16990 korun

www.optoma.czÚvodní foto: IDGKomentáře