AIRLIVE BU-3028IVS

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2015 za inteligentní bezpečnostní kameru

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

AIRLIVE BU-3028IVS

Kamery jsou úplně ideální k monitorování určitého prostoru, ale bezpečnostní kamera Airlive se 3,5násobným optickým zoomem nabízí mnohem více. Je totiž inteligentní a umí analyzovat natočené video, kupříkladu zvládne sama počítat objekty nebo detekovat obličeje.


Součástí výbavy bezpečnostní kamery je vestavěný optický stabilizátor videa, který redukuje vibrace způsobené například větrem. Samozřejmě že funguje nejen ve dne, ale i v noci, a to díky inteligentnímu přísvitu IR LED s dosvitem až 25 metrů a ICR. Funkce inteligentní zaostření umožňuje kameře okamžitě upravit zaostření po každé změně ohniskové vzdálenosti. 

 

Inteligentní zaostření pracuje s  motorickým zoomem, jehož pomocí může uživatel změnit ohnisk ovou vzdálenost od 3 do 10,5 mm. Kamera také vyvažuje světlá a tmavá místa, takže objekty nebudou př esvícené nebo naopak příliš tma vé. Díky obousměrnému audiu můžete nejen sledovat, ale i komunikovat s osobou či osobami před kamerou. Nevadí jí ani pobyt venku nebo v nebezpečném prostředí, protože je odolná vůči špatnému počasí, zamlžení i vandalům!

 

Cena kolem 11 000 korun
www.airlivesecurity.comÚvodní foto: IDGKomentáře