Audiosystém Sharp Boombox Entertainment GX-M10HOR

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za odolný a výkonný audiosystém.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Audiosystém Sharp Boombox Entertainment GX-M10HOR

Magneťák přes rameno do přírody už nosí málokdo, ale své kouzlo to mělo. S návratem do minulosti a nostalgickými vzpomínkami může pomoci veskrze moderní stand alone audiosystém od společnosti Sharp, Sharp Boombox Entertainment  GX-M10HOR. K přenášení přístroje slouží dodávaný elegantní popruh. Mobilitu usnadňuje i provoz na baterie nebo 12 V DC z autobaterie. Zážitek v přírodě prodlouží také nízká spotřeba energie s pohotovostním režimem 0,4 Wattu.

Audiosystém Sharp Boombox Entertainment GX-M10HOR

Nový zvukový systém nabízí vynikající zvuk a pro začínající i pokročilé hudebníky a zpěváky také porty pro zapojení kytary a mikrofonu. Hudbu lze ze systému přehrávat přes MP3 přehrávač a USB port, z iPadů, iPhonů či iPodů, které rovnou audiosystém i dobíjejí, a také z rozhlasových stanic a CD nosičů. Audiosystém je pevné konstrukce se dvěma předními reproduktory a dvěma basovými na boku. Celkový výstupní výkon sestavy je 100 Wattů RMS.

Párty může začít!

Cena od 5 500 Kč.

www.sharp.czÚvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře