Baterie Panasonic eneloop AA 1 900 mAh

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za ekologické dobíjecí baterie s extrémně dlouhou životností

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Baterie Panasonic eneloop AA 1 900 mAh

Společnost Panasonic uvádí na trh unikátní dobíjecí baterie eneloop, které mají extrémně dlouhou životnost, šetří energii, a tím i peníze a životní prostředí. Akumulátory eneloop kombinují výkon a výhody suchých článků s efektivností nákladů a udržitelností dobíjecích baterií. Nové baterie eneloop mohou být dobity až 2 100krát!

To z nich činí jedny z nejlépe použitelných dobíjecích baterií na trhu, které zároveň výrazně pomáhají při redukci elektroodpadu. Baterie eneloop se dodávají přednabité pomocí solární energie, takže mohou být použity ihned po nákupu nebo po delším skladování. Zatímco jiné dobíjecí akumulátory se samy postupně vybíjejí, takže množství uložené energie v nich postupně klesá, baterie eneloop zůstávají nabité výrazně déle. Po plném dobití zůstane v eneloop, i po pěti letech samovybíjení, přibližně 70 procent jejich maximální energie.

Baterie Panasonic

Tím nabízejí podobný komfort jako klasické suché baterie a také se výborně hodí jak pro každodenní užívání, tak pro „zálohu“ v případech potřeby. Na rozdíl od jiných baterií fungují baterie eneloop skvěle také při 0 °C, ale díky možnosti používání při teplotách až do -20 °C jsou výbornou volbou pro venkovní aktivity třeba v průběhu zimy. V neposlední řadě lze baterie eneloop bezpečně dobít i po jen částečném vybití beze strachu, že by byla poškozena paměť baterií. 

Cena: bude upřesněna u prodejců.

www.panasonic-batteries.com/

panasonic.net/energy/battery/eneloop/Úvodní foto: IDGKomentáře