BenQ treVolo

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za unikátní elektrostatickou technologii a skvělý zvuk

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

BenQ treVolo

Přenosný Bluetooth reproduktor BenQ treVolo přináší technologii elektrostatických membrán ze světa špičkových reprosoustav a poslechových studií do našich domácností – a nejen tam. Díky vestavěnému akumulátoru je možné brát si jej s sebou na místa, kde si chceme kvalitně poslechnout hudbu ze smartphonu či jiného zdroje. Bez připojení k elektrické síti vydrží BenQ treVolo přehrávat hudbu celý den.

 

 

Na reproduktoru ve tvaru zkoseného kvádru zaujmou dva polohovatelné panely s elektrostatickými membránami, jejichž úkolem je směrovat zvuk před či za reproduktor, a vylepšit tak jeho šíření v prostoru. Pro reprodukci nízkých frekvencí obsahuje treVolo hned dva vysoce kvalitní 2,5palcové basové reproduktory kombinované s pasivními rezonátory. O zpracování zvuku se starají hned čtyři digitální zesilovače (pro každý měnič jeden) s pokročilým DSP čipem a technologií TrueSound, vylepšující kvalitu zvuku vysoce komprimovaných hudebních formátů.


Výsledkem unikátní konstrukce reproduktoru je čisté, plastické a velmi přesné podání zvuku hudby všech žánrů, které směle konkuruje mnohem objemnějším a výrazně dražším reprosoustavám.

Cena 7 990 korun
www.benq.cz



Úvodní foto: IDG







Komentáře