Bezdrátová myš Phoenix 2020

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za extra dlouhou životnost.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Bezdrátová myš Phoenix 2020

Bezdrátová myš je skvělá věc, pokud ovšem nemusíte měnit nebo nabíjet co pár týdnů baterie. To je pak píše zdrojem vzteku než efektivní práce.  U myši  Phoenix 2020 ovšem nic takového nehrozí, protože na jedno nabití vydrží pracovat ohromujících 36 měsíců. Navíc dokáže pracovat na jednu nebo dva kusy AA baterií. Podle jejich počtu lze upravovat i celkovou hmotnost myši, aby správně padla do ruky.

Bezdrátová myš Phoenix 2020

Kromě toho lze pomocí programu Yenkee Mouse Software přizpůsobit ovládání a citlivost přesně podle individuálních potřeb. Práci s myší urychluje a zpříjemňuje sedm programovacích tlačítek. Optické snímání s vysokým rozlišením (1.000–1.500–2.000 dpi) umožňuje citlivé a plynulé ovládání kurzoru, přesné snímání pohybu a snadný výběr textu. Na rozdíl od většiny ovládacích zařízení je Phoenix 2020 designován pro ovládání pravou i levou rukou.

V balení s myší je k dispozici nanoUSB přijímač, který dokáže zpracovávat signály až z pěti dalších spárovaných zařízení od stejného výrobce, Yenkee.

Cena od 599 Kč.

www.yenkee.czÚvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře