Bezdrátová sluchátka Jabra ROX Wireless

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za inovativní bezdrátová sluchátka.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Bezdrátová sluchátka Jabra ROX Wireless

Vtěsnat špičkový zvuk do miniaturních sluchátek není vůbec snadný úkol. A co když kromě toho požadujeme i bezdrátové připojení sluchátek ke smartphonu pomocí Bluetooth? Pak jsou celkem jasnou volbou sluchátka Jabra ROX Wireless.

Nový model bezdrátových sluchátek k poslechu hudby v Hi-Fi kvalitě s funkcí Dolby Digital Plus navíc není jednoúčelový. Po připojení ke smartphonu prostřednictvím Bluetooth 4.0 (případně spárování pomocí technologie NFC) mohou sluchátka Jabra ROX Wireless sloužit i pro příjem hovorů. Proto jsou vybavena i systémem na potlačení okolního hluku.

Jabra Rox Wireless

Precizní design, použití pevné oceli a sada gelových koncovek s různými tvary zajistí perfektní usazení sluchátek a jejich pohodlné použití za všech okolností. Extrémně nízká hmotnost a odolnost proti vlhkosti je předurčují i pro využití při sportovních aktivitách. Ovladačem na kabelu lze řídit hlasitost, pohyb ve skladbách i příjem telefonních hovorů. Integrované magnety spojí sluchátka kolem krku ve chvíli, kdy je nepoužíváte, a rovněž je automaticky přepnou do pohotovostního režimu.

Akumulátor sluchátek Jabra ROX Wireless se nabíjí prostřednictvím microUSB kabelu a zajistí až 6hodinové přehrávání hudby v nejvyšší kvalitě.

Cena: 3 499 Kč.

www.jabra.cz

 Úvodní foto: IDGKomentáře