Bezpečnostní kamera Airlive MD-3025-IVS

Excellent |

Získala ocenění HD World Excellent 2014 za bezpečnostní kameru s bohatou výbavou.

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Bezpečnostní kamera Airlive MD-3025-IVS

Miniaturní bezpečnostní kamera Airlive MD-3025-IVS je ideální nejen do domácností či kanceláří, ale i do venkovního prostředí. Je totiž v antivandalském a outdoorovém provedení. Kamera se vyznačuje 3Mpx CMOS snímačem, který dokáže zaznamenávat snímky ve vysokém rozlišení (2 048 x 1 536 bodů). Snímání i za zhoršených světelných podmínek zajistí Low Lux snímač a noční vidění pak IR přísvit na 15 metrů. Pokud potřebujete snímat prostory se silným zadním osvětlením, hodí se i funkce WDR Enhanced, která dokáže efektivně vyvážit světelnost na celé obrazovce.

Bezpečnostní kamera Airlive MD-3025-IVS

Propojení do sítě je možné pomocí jednoho LAN konektoru, který kameru může i napájet, není tak potřeba elektrická zásuvka. Využít můžete také dvoucestné audio s vestavěným mikrofonem a vstupy DI/DO. K dispozici je také slot microSD pro lokální záznam obrazu.

Součástí je i speciální software na rozpoznávání obličejů, který dokáže upozornit operátora kamery, že v jejím dosahu je nežádoucí osoba. K dalším funkcím patří počítání objektů, e-fence, ochrana překračování zón, detekce cizích předmětů a mnoho dalších.

Cena od 8 200 Kč.

www.airlive.com

 Úvodní foto: IDGVyšlo v HD World 2/2014
Časopis lze koupit se slevou 20 %

Komentáře