Ego-n (ABB)

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent za inteligentní kompletní elektroinstalaci pro chytré bydlení

HD World Excellent

Ocenění pro nejlepší výrobky spotřební elektroniky a ICT techniky

Smyslem ocenění "HD World Exellent" je upozornit a vyzdvihnout zajímavé produkty v oboru high-end elektroniky a ICT techniky. Při hodnocení produktů bude kladen důraz především na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Ocenění tak mohou získat jak celkově inovativní produkty, tak i produkty se zajímavým funkčním zdokonalením, výrazně zjednodušeným ovládáním nebo třeba s výjimečně příznivou cenou.


Aktuálně

Produkty k ocenění lze přihlásit do uzávěrky každého tištěného vydání, v němž případně budou i medializovány.

Uzávěrka aktuálního kola pro rok 2015 je 27. květen.

Medializace

Oceněné produkty, které ponesou označení HD World Excellent budou prezentovány v rámci časopisu HD World v rozsahu 1/2 tiskové strany, a to názvem, přihlašující       firmou, zaslaným obrázkem (foto, screenshot, logo produktu), základním popisem a souhrnem      výjimečných vlastností. Roněž budou prezentovány na webu HD Worldu (o stejném rozsahu jako v tištěném čísle) a budou mít právo používat na všech souvisejících materiálech logo HD World Excellent 2015.


Přihlášku opatřenou podpisem a razítkem společnosti posílejte prosím elektronicky na adresu excellent@idg.cz a zároveň faxem na č. 257 088 174 nebo poštou na adresu IDG Czech Republic, a.s., Seydlerova 2451, Praha 5, 158 00.

Ego-n (ABB)

K postavení inteligentního domu si nemusíte zvát drahou specializovanou firmu. Stačí, když zkusíte inteligentní elektroinstalaci Ego-n pro novostavby i rekonstrukce. Její instalaci a zapojení totiž zvládne každý elektromontér, a to ve dvou variantách Basic a Plus.

 

 

Ego-n je chytrá elektroinstalace, která zvládá řízení osvětlení, okenních žaluzií, domácích elektrospotřebičů, vytápění a klimatizace, zavlažování a dalších funkcí, které jsou potřebné pro ovládání všech aspektů inteligentního obydlí. Ovládá se pomocí tlačítkových snímačů a prvků, které předávají do systému informace například o tom, jak je silný vítr, jaká je teplota vně objektu i v jednotlivých místnostech apod.


Ego-n také plně spolupracuje se zabezpečovacími systémy. Pro vzdálené ovládání elektroinstalace pomocí chytrých telefonů jsou k dispozici ke stažení zdarma aplikace pro systémy Android i iOS. 

 


Ovládání přes tablet a chytrý telefon nabízí logické funkce, časové bloky s astrofunkcemi, v nejoblíbenějších designech v ČR. Na systém je až desetiletá záruka a výrobce nabízí technickou podporu i na místě stavby zdarma.

Cena od 50 000 korun podle velikosti a funkcionality systému

www.ego-n.czÚvodní foto: IDGKomentáře